ATP Bukurešť (Antuka)
0:2
3:6
6:79
Je konec! Jiří Veselý potvrdil roli favorita a porazil Diega Sebastiana Schwartzmana po setech 6:3 a 7:6 (9)!

V prvním setu stačilo Veselému jednou brejknout svého soupeře a udrže si vlastní podání. Veselý tak učinil a získal první sadu poměrem 6:3. V tom druhém už ale prohrával 0:3, udržel však nervy na uzdě, srovnal a druhý set došel až do tie breaku. V něm po velmi tuhém boji vyhrál Jiří Veselý 11:9 a ovládl toto utkání!

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) tenisového utkání se těšim brzy nashledanou!
WTA Stuttgart (Krytá antuka)
0:2
1:6
4:6
Je konec! Caroline Muguruzaová Blancová potvrdila papírové předpoklady a vítězí v utkání s Barborou Strýcovou po setech 6:1 a 6:4!

První set se vyvíjel jasně pro španělskou hráčku, která sebrala Strýcové dvakrát podání a vyhrála 6:1. V setu druhém Češka prohrávala již 2:5 a na podání šla Blancová. Strýcová však zabojovala a snížila na 4:5. Blancová však zvládla své podání a druhý set ovládla 6:4!

To je z mé strany vše a budu se na vás těšit u onlajn přenosu ze zápasu Jiřího Veselého z turnaje v Bukurešťi!
0:2
6:78
4:6
Lucie Šafářová postupuje ve Stuttgartu do druhého kola! V prvním totiž zvládla premiéru na antuce proti Katerině Bondarenkové, která byla rozehraná z kvalifikace a předvedla skvělý výkon. První set se rozhodoval ve velice těsném tiebreaku, obě hráčky měly dva setboly, nakonec se štěstí přiklonilo na stranu Lucky. Ve druhé sadě pak už Šafářová nedala soupeřce při svém servisu žádnou šanci, skvěle podávala a prakticky se jen čekalo na zaváhání Bondarenkové. To nakonec přišlo a česká tenistka se tak může těšit na druhé kolo proti Caroline Wozniacké. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký večer.
Challenger Guadalajara (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:1
Púť Iva Klec sa na turnaji v mexickej Guadalajare končí hneď v prvom kole. Slovenský tenista držal krok s Marcelom Arevalom len do záveru prvého setu, ktorý napokon prehral 4:6. V druhom sete jasne dominoval salvadorský tenista a získal ho pomerom 6:1.