7:5
6:1
6:77
7:66
Richard Gasquet je ve čtvrtfinále Wimbledonu! V obrovské bitvě totiž přetlačil Nicka Kyrgiose z Austrálie. Vyrovnanou první sadu rozhodl brejk v závěru utkání, druhý set ve frustraci Kyrgios hodně nesportovně odflákl, ale pak se rozehrál k velkému výkonu. Australan utekl v tiebreaku třetí sady ze dvou mečbolů a snížil, ve čtvrté sadě byl dlouho lepším hráčem, ale poté to byl on, kdo promarnil dva setboly, nezvládl zkrácenou hru a dvojchybou nakonec ztratil celý zápas. Dalším soupeřem Gasqueta bude lepší z dvojice Goffin-Wawrinka. Program na kurtu číslo 2 pokračuje zápasem Wozniacké s Muguruzaovou, který vám přineseme za malou chvíli.
3:2
4:6
6:74
6:4
6:3
6:3
Pro Pospisila je navíc postup do čtvrtfinále první účastí mezi nejlepší osmičkou na turnajích velké čtyřky, tedy Grandslamech. V něm na něho čeká lepší z dvojice Andy Murray a Ivo Karlovič. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, ale již nyní se na Vás těším při online přenosu ze zápasu Novaka Djokoviče a Kevina Andersona. Hezký den.
1:3
6:77
4:6
7:5
4:6
Andy Murray musel s Ivem Karlovićem bojovat téměř tři hodiny, ale nakonec se po vítězství 1:3 na sety raduje z postupu do čtvrtfinále Wimbledonu. Karlović byl však velmi nepříjemným soupeřem. Výborně servíroval a na konci třetího setu dokázal dokonce prorazit Murrayho servis, čímž si vynutil prodloužení duelu do čtvrté sady. Domácího miláčka čeká ve čtvrtfinále Kanaďan Vašek Pospisil.
3:0
7:63
7:67
6:4
Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
3:1
6:4
4:6
6:3
7:5
Marin Čilič zvítězil v tomto utkání 3:1 a devátý nasazený hráč mužské dvouhry postupuje mezi nejlepší osmičku. Ve čtvrtfinále na něj čeká vítěz utkání Novak Djokovič – Kevin Anderson.

Z mé strany je to pro dnešek již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek svátečního dne.
0:3
3:6
3:6
2:6
Gilles Simon postupuje do dalšího kola, kde narazí na lepšího z dvojice Federer – Bautista-Agut. Tomáš dnes nezažil dobrý zápas a on sám může být nejspíše rád, že trápení skončilo. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou.
0:3
2:6
2:6
3:6
To je ode mě pro dnešek s konstatováním výhry a postupu Rogera Federera do čtvrtfinále Wimbledonu vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou!
2:0
7:61
7:64
Díky za sledování tohoto onlajn přenosu, hezký zbytek svátečního dne! Mějte se fajn!
1:2
6:3
4:6
1:6
Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek svátečního dne a u dalších přenosů se těším nashledanou!
2:0
6:4
6:4
Ode mě je to v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:0
6:4
6:3
Já se na chvíli odmlčím, děkuji za pozornost. Na přečtenou.
6:4
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosu brzy nashledanou.
2:0
6:2
6:3
Švýcarka udržela pouze čtyři z devíti podání. Azarenkové se podařilo využít pět brejkbolů, naopak vlastní podání neudržela jen jednou. Ve Wimbledonu dosud Běloruska neztratila jediný set, uvidíme, jak potrápí ve čtvrtfinále Serenu Williamsovou. Ode mne to je vše, hezký zbytek dne.
0:2
4:6
4:6
Garbiñe Muguruzaová postupuje překvapivě do čtvrtfinále! Dvacátá nasazená Španělka dnes vyřadila nasazenou pětku Caroline Wozniackou po setech dvakrát 6:4. V každé sadě rozhodl jeden brejk navíc, Garbiñe Muguruzaová si vítězství zřejmě zasloužila za aktivnější hru. Její další soupeřkou bude Timea Bacsinszká. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký zbytek dne strávený třeba u přenosu ze zápasu Tomáš Berdycha, který za pár minut nastoupí právě na kurt číslo 2.
0:2
4:6
2:6
Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. Nashledanou.
2:0
7:5
6:2
Lucie Šafářová si tedy spravila náladu po vyřazení z dvouhry a může se soustředit už jen na zbylý program čtyřhry, ve kterém ji spolu s Mattekovou-Sandsovou od třetího grandslamového triumfu sezóny dělí ještě tři schody.
Já se s Vámi pro dnešek loučím a těším se zase někdy na počtenou u onlajnů.
1:2
6:3
6:72
8:10
Lukasz Kubot a Andrea Hlaváčková nakonec zvládli tento dramatický duel a radují se z postupu do třetího kola mixu. V tom se 16. nasazený pár utká s párem číslo 3 Matkowski/Vesninová.

Ve třetím setu měly oba páry několik mečbolů, ale nakonec vše rozhodl až osmnáctý gem třetího setu, který zvládl Kubot na podání s velkým přehledem.

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pondělního dne.