Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek pondělního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
1:2
1:6
7:63
2:6
Prvý set tohoto zápasu mal pod kontrolou domáci tenista. Lacka predčil najmä v lepšom podaní, ale i v pohybe. Slovák navyše kopil množstvo chýb a tak úvodné dejstvo prehral za 20 minút 1:6.
V druhom sete sa Lacko zlepšil najmä na podaní a aj keď čelil piatim brejkbalom dokázal si zachovať čistý štít na podaní. O víťazovi druhého setu sa rozhodovalo v tajbrejku, kde bol náš tenista lepším hráčom. Od výmeny strán za stavu 3:3 získal 4 body po sebe a skrátenú hru ovládol výsledkom 7:3 a teda aj druhý set 7:6.
V treťom sete dokázal Lacko sekundovať súperovi až do stavu 2:2. Ďalšie 4 gemy už patrili domácemu hráčovi, ktorý až dvakrát zobral Lackovi servis. Johnson vyhral rozhodujúci tretí set 6:2 a postúpil do druhého kola, kde nastúpi proti lepšiemu z dvojice Berankis – Smyczek.
Ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok dňa.