Pro tuto chvíli je to z mé strany úplně všechno. U dalších přenosu se však na Vás budu těšit! Do té doby se mějte hezky. Na shledanou!
Ode mne je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek dne, na shledanou!
1:2
2:6
7:66
2:6
První set začala Barbora výborně, když vzala soupeřce hned první podání. Poté ale ztratila své tři gemy na podání a prohrála první sadu 2:6. Ve druhém setu pokračovala v náporu polské tenistka. Polka šla rychle do vedení o tři gemy. Strýcová ale pěti gemy v řadě obrátila vývoj druhého setu a mohla ukončit druhou sadu při svém podání. To se jí však nepodařilo a na řadu tak musel přijít tiebreak, který na druhý setbol ukončila česká reprezentantka. Ve třetím setu bylo podání spíše nevýhodou! Strýcová si nepodržela ani jedno ze svých čtyř podání. Radwańská to zvládla dvakrát, což dnes bylo rozhodující. Agnieszka Radwańská se raduje z postupu do osmifinále po setech 6:2, 6:7 a 6:2.

Druhá hráčka světa se utká v bitvě o čtvrtfinále s vítězkou duelu Pironkovová – Stephensová.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.