Pohár Billie Jean Kingové (Krytý tvrdý povrch)
13:09 (PO, SVK - NED 1:0)
2:0
6:3
6:2
Jana Čepelová zvládla úvodnú dvojhru barážového duelu o postup do svetovej skupiny Pohára federácií, keď Holanďanku Richel Hogenkampovú zdolala po veľmi dobrom výkone pohodlne 6:3,6:2. Slovenka bola lepšia najmä v psychicky náročných situáciách, keď dokázala odvrátiť veľké množstvo brejkbalov. Nadviazať na jej výkon sa bude snažiť aj Rebecca Šramková, ktorá sa postaví proti holandskej jednotke Kiki Bertensovej, Aj tento duel vám prinesieme v našom online prenose. Odo mňa je to však pre túto chvíľu všetko! Pekný zvyšok soboty!
15:15 (PO, SVK - NED 1:1)
0:2
1:6
3:6
Rebecca Šramková nedokázala nadviazať na senzačné výhry z talianskeho Forli. Mladá slovenská tenistka prehrala s Kiki Bertensovou jasne 1:6, 3:6. Mrzieť ju môže najmä pokazený druhý set, v ktorom získala úvodné tri gemy a pri vlastnom podaní viedla 30:0. Zdalo sa, že zápas pôjde do tretieho setu, no opak bol pravdou. Nasadené jednotky oboch krajín tak dnes uspeli a my sa už teraz tešíme na ďalšie pokračovanie súboja medzi Slovenskom a Holandskom. S konštatovaním, že po úvodných dvojhrách je stav vyrovnaný 1:1 sa s vami lúčim a prajem pekný deň.
2:0
6:1
6:4
Tímto se s vámi loučím a srdečně vás zvu k druhému zápasu. Doufejme, že Kateřina Siniaková připíše první bod na stranu našich tenistek.
20:11 (SF, USA - CZE 1:1)
0:2
3:6
3:6
S konstatováním, že semifinále mezi USA a ČR je po prvním dni vyrovnané 1:1, se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou.