ATP Budapešť (Antuka)
0:2
6:74
4:6
Jiří Veselý nakonec zvládl utkání prvního kola a poprvé v kariéře poráží Bornu Ćoriće z Chorvatska 2:0 na sety. Jako klíčový se ukázal tie-break první sady, kde dvacetiletý chorvatský tenista sice stáhl ztrátu z 1:5 na 4:5, ale poté si neudržel servis a nakonec prohrál zkrácenou sadu.

Veselý poté nabral jistotu na servisu naopak Ćorić chvílemi vypadal odevzdaně na kurtu a začínal se často rozčilovat, z čehož pramenily chyby a důsledkem toho byl druhý klíčový okamžik v zápase, kdy si Chorvat v páté hře druhé sady prohrál čistou hrou vlastní podání – nepovedený game korunoval jednou ze dvou dvojchyb v zápase. Český tenista si poté již vlastní servis pohlídal a poprvé v kariéře tedy porazil Ćoriće a v Budapešti se může těšit na druhé kolo.

Centrální dvorec v maďarském hlavním městě dnes favoritům nepřeje. Po nasazené pětce Francouzi Simonovi se s turnajem loučí i Chorvat Borna Ćorić, který byl vzhledem ke třem vítězným zápasům nad Veselým rovněž v dnešním duelu favoritem.
WTA Stuttgart (Krytá antuka)
0:2
2:6
2:6
Barbora Strýcová potvrdila roli favoritky a na žebříčku WTA o 59 míst níže postavenou soupeřku přehrála po setech 6:2, 6:2. Bradyová měla pár světlých momentů, ale to na konzistentně hrající plzeňskou tenistku stačit nemohlo. V osmifinále čeká Strýcovou velmi těžká soupeřka, čtvrtá nasazená hráčka turnaje Simona Halepová.
WTA Istanbul (Antuka)
0:1
0:6
0:1
skreč 1
Zápas sa skončil pomerne rýchlo, Kirsten dominovala v prvom sete a vyhralo ho hladko na nulu. Potom sa Slovenka Kristína nechala ošetrovať, no šesť minútová masáž nepomohla. Kristína ešte nastúpila na druhý set, odohrala v ňom len prvú hru a zranenie v krížovej oblasti chrbtice jej nedovolilo pokračovať v hre ďalej. Do ďalšieho kola tak postupuje Kirsten Flipkensová.
0:2
0:6
4:6
Jana Čepelová dokázala nadviazať na solídne výkony z víkendových duelov Fed Cupu a v Istanbule hladko zdolala štvrtú nasadenú Eugenie Bouchardovú. Kanaďanka ukázala, že dlhodobo hľadá svoju optimálnu formu, robila veľké množstvo chýb a nevedela sa presadiť. Slovenka hrala naopak koncentrovane, čakala na svoje príležitosti a zaslúžene postúpila do druhého kola po výsledku 6:0, 6:4. V boji o štvrťfinále ju čaká lepšia z dvojice Sara Sorribesová Tormová – Ipek Soyluová.
2:1
4:6
6:3
6:1
Sebastian Ofner po brejku uprostřed setu v závěru první sady nedokázal využít dva setboly, třetí už ale ano. V závěru druhé sady se karta obrátila. Václav Šafránek neproměnil po brejku uprostřed druhé sady dva setboly v řadě, třetí při výhodě už ale využil. Zápas tedy musel jít do rozhodujícího třetího setu, ve kterém český tenista nedovolil soupeři udržet podání a postoupil do 2. kola po setech 4:6, 6:3 a 6:1.
2:1
6:1
3:6
6:1
Andrej zápas rozohral veľmi dobre a súper vyrábal chybu za chybou. V druhom sete si Andrej zobral trochu oddychu, súper toho využil a vyrovnal. Tretí sieť sa opäť niesol v réžii Andreja a Alexandrovi nepomohli ani protesty v závere zápasu, keď mu prišiel dohovoriť riaditeľ turnaja či delegát zápasu, aby pokračoval v hre. Andrej mal dnes jasne navrch a právom postupuje do osemfinále turnaja. Dobrú chuť k obedu vám želá Vladimír Korduliak.