3:6
6:4
4:6
4:6
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké dopoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
15:10 (SVK - POL 1:0)
3:1
6:2
6:2
3:6
6:4
Slovensko sa tak dostáva do vedenia 1:0! O ďalší bod o malú chvíľu zabojuje Andrej Martin proti poľskej jednotke Kamilovi Majchrzakovi.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom Vás sprevádzal Miroslav Revaj.
17:53 (SVK - POL 2:0)
3:1
7:5
4:6
6:3
6:3
Presne takto sme si to predstavovali. Slovensko vedie po úvodnom dni nad Poľskom v zápase Davisovho pohára 2:0, keďže po Norbertovi Gombosovi uspel aj antukový špecialista Andrej Martin. Ten predviedol výbornú hru na sieti, od konca druhého setu nestratil podanie a zdolal Kamila Majchrzaka 3:1 na sety. Celkovo zaznamenal 47 víťazných úderov a po prvom servise vyhral v priemere tri zo štyroch loptičiek. Poľskí tenisti nepodali zlé výkony, no kvalitatívne sú predsa len slabší ako naši tenisti. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. Týmto textovým prenosom vás sprevádzal Miroslav Kováčik.
5:7
Konec zápasu. Po třech hodinách a devíti minutách zvyšuje Lukáš Rosol na 2:0 pro Česko. Porazil soupeře o 133 míst v žebříčku nad sebou, ale zcela zaslouženě a po skvělém výkonu.
Robin Haase potvrzoval roli favorita jen na začátku zápasu, kdy šel rychle do vedení 3:0. Lukáš dokázal dostat set do tie-breaku, v němž podlehl těsně 7:5. Další dva sety byly jednoznačnou záležitostí Rosola, Haase se vzchopil až ve čtvrtém setu a poslal zápas do strhujícího finále. V něm se na Čechovi podepsala snad nervozita, když za stavu 5:2 selhal a nechal Holanďana vyrovnat. Pak mu ale stačil jediný mečbol k rozhodnutí pátého setu poměrem 7:5.

Česko tedy vede po pátku 2:0 a je na velmi dobré cestě k udržení světové skupiny Davisova poháru. To může být skutečností už po zítřejší čtyřhře.

Z dnešního dramatu v Haagu se s Vámi loučí a dobrou noc přeje Karel Jedlička.
WTA Quebec (Krytý tvrdý povrch)
2:1
2:6
6:2
7:5
Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
2:0
6:4
6:3
Lucie Šafářová po skvělém výkonu porazila teprve osmnáctiletou americkou naději Sofii Keninovou ve dvou setech a postupuje tak v Quebecu už do čtvrtfinále.

Obě tenistky vstoupily do zápasu skvělou hrou na podání. Za stavu 4:3 z českého pohledu měla Šafářová první možnost k brejku, tu ještě nevyužila, ale o dvě hry poté už brejkbol, který byl zároveň setbolem proměnila a první sada tak šla na konto nasazené jedničky. Ve druhém setu přišel brejk dříve a překvapivě pro Američanku. Ta šla do vedení 3:2 ve druhém setu, ale poté ztratila čtyři hry v řadě a s turnajem se tak loučí. Lucie Šafářová se opírala v zápase o precizní podání, soupeřce nadělila hned jedenáct es!

Quebec se může těšit na pikantní české derby ve čtvrtfinále. Nasazená jednička Lucie Šafářová vyzve v souboji o semifinále Lucii Hradeckou!
2:0
6:4
7:5
Lucie Šafářová je v Quebecu v semifinále a utká se s vítězkou zápasu Babosová – Abandaová. Dnes udělala Lucka Hradecká na big pointy velké chyby, Zkrátka, chyby s velkou hodnotou a to zcela rozhodlo zápas. Rodačka z Prahy se často vyhazovala, hodně bodů darovala soupeřce. Zatímco Hradecká sázela na razanci, tak Šafářová občas i na techniku. Jinak měla finalistka Roland Garros 2015 duel celkem pod kontrolou. Působila soustředěným dojmem. Vyloženě obrovskou nevynucenou chybu na důležitý bod neudělala, a tak je mezi čtyřmi nejlepšími prvního turnaje po US Open!
1:2
6:4
5:7
3:6
Filip Horanský dnes mohol dosiahnuť najväčší úspech svojej seniorskej kariéry. V premiérovom štvrťfinále na challengerovej úrovni ovládol prvý set pomerom 6:4, keď trikrát brejkol svojho súpera. Výborne mal rozbehnuté aj druhé dejstvo, v ktorom viedol 2:0 a 40:15 alebo 3:2 s brejkom. Náskok však neudržal a v dramatickej koncovke prehral 5:7. Štart do rozhodujúceho setu vyšiel zase lepšie Slovákovi, ktorý vyhrával 2:1 s brejkom. Od tohto momentu mal však navrch Pol Toledo Bague a Horanský napokon prehral tretie dejstvo 3:6.