WTA Budapešť (Antuka)
2:0
6:4
6:2
To je už z mojej strany všetko, prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.
WTA Dubaj (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
1:6
Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou.
2:0
6:3
7:5
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
ATP Marseille (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:2
7:63
Výborný zápas z pohľadu nezaujatého diváka. Obaja tenisti predviedli rozdielne tváre. Kým sa Gombos snažil hrať aktívny a agresívny tenis, tak Herbert skôr stál za základnou čiarou a čakal na chyby, ktoré postupom času prichádzali. Na smolu nášho tenistu sa to začalo kopiť v skrátenej hre. Francúz predviedol väčšiu kvalitu a skúsenosť. Zaslúžene teda postupuje do ďalšieho kola. Ďakujem vám za pozornosť. Dobrú noc.
0:1
2:6
2:3
skreč 1
Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
ATP Delray Beach (Tvrdý povrch)
1:2
6:3
5:7
1:6
Lukáš Lacko mal dnešný zápas prvého kola na turnaji v Delray Beach výborne rozohraný. Prvý set ovládol dominantným spôsobom, keď ani raz nestratil svoje podanie a triumfoval pomerom 6:3. Rovnako sa mu darilo aj v druhom dejstve, v ktorom viedol už 4:2. Jeho cesta za víťazstvom sa však nečakane skompikovala. Peter Gojowczyk zlepšil svoj výkon na podaní, začali mu padať aj returny a postupne otočil skóre. Prostredný set ovládol 7:5 a ten rozhodujúci ešte jasnejšie 6:1.
Challenger Bergamo (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:1
Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
0:2
3:6
0:6
Filip Horanský sa s turnajom lúči hneď v prvom kole, keď nestačil na favorizovaného Bielorusa. Kanár v druhom sete určite nepoteší, ale zrejme to len odzrkadluje priebeh celého zápasu. Ďakujem vám za pozornosť. Dovidenia.
Challenger Morelos (Tvrdý povrch)
2:1
6:2
5:7
7:5
Andrej Martin zvládol náročný prvý zápas na challengerovom turnaji v mexickom Morelose. Slovenský tenista začal suverénne a prvý set ovládol jasne 6:2. V druhom navyše rýchlo viedol 2:0 a zdalo sa, že pohodlne postúpi do ďalšieho kola. Roberto Quiroz však nečakane ožil, vyrovnal hru a v dôležitých momentoch bol úspešnejší, vďaka čomu vyhral druhé dejstvo 7:5. Rozhodujúci set sa lepšie vyvíjal pre Slováka, hneď v úvode získal brejk, no zase poľavil a dokonca čelil jednému mečbalu. V koncovke duelu však ukázal väčšie skúsenosti aj hernú kvalitu a porazil ekvádorského súpera.