Turnaj mistrů (Krytý tvrdý povrch)
0:2
5:7
6:75
Alexander Zverev srovnává s Federerem skóre vzájemných zápasů na 3:3. V semifinále Turnaje mistrů překonal jednadvacetiletý Němec o poznání zkušenějšího soupeře ve dvou těsných setech 7:5 a 7:6.

Úvodní sada dlouho probíhala jako trénink servisu, ani jeden z hráčů totiž v prvních jedenácti hrách nedovolil soupeři jediný brejkbol. Když už to vypadalo, že o prvním dějství rozhodne tiebreak, tak Federer na podání úplně zkolaboval. V závěrečné hře první sady se nemohl dvacetinásobný grandslamový vítěz vypořádat s returny soupeře a o úvodní sadu přišel. To druhý set rozehrál Švýcar o poznání lépe, dostal se do vedení 2:1 s brejkem v zádech, ale velmi rychle o vybudovanou výhodu přišel. Zverev srovnal krok a poté už dospěl druhý set do tiebreaku. V něm rozhodl jediný proražený servis, Federer předvedl fatální chybu po přechodu k síti a místo srovnání na 5:5 čelila dvěma mečbolům. Na závěr se Zverev nebál delší výměny a po tlaku zakončil celé semifinále bekhendovým volejem.

Alexander Zverev se může v zítřejším finále Turnaje mistrů těšit na vítěze duelu Djoković – Anderson.
2:0
6:2
6:2
Srb to v dnešním semifiále neměl příliš těžké. Anderson si prakticky nedokázal za celý zápas nic vytvořit, či se dostat do nějaké nadějné pozice. Djokovič od úvodu zápasu diktoval tempo hry. V každém setu sebral soupeři dvakrát servis a postupuje do finále.
Ve finále vyzve mladíka Alexandra Zvereva, který porazil (7:5,7:6) v odpoledním semifinále Rogera Federera. Zverev už s Djokovićem hrál ve skupině a tehdy prohrál. Nyní má velkou možnost oplatiti porážku na stejném turnaji a to ve finále!