Pohár Billie Jean Kingové (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:2
Lotyšsko zásluhou Anastasiji Sevatovovej získava tretí bod, a tak vedie 3:0. To znamená, že Lotyšsko putuje do baráže o postup do 1. skupiny. V dnešnom zápase rozhodli najmä nevynútené chyby, ktorých mala naša tenistka podstatne viac. Taktiež dôležitým faktorom boli aj skúsenosti, ktorých má jednoznačne viac svetová dvanástka. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.
13:10 (1, CZE - ROU 1:2)
1:2
4:6
7:5
4:6
Obrovskou tenisovou bitvu po 2 hodinách a 38 minutách vyhrává světová trojka Simona Halepová, která získává pro Rumunsko druhý bod a Češky teď budou muset vyhrát oba zbývající zápasy, aby odvrátily vyřazení.
Zápas přinesl spoustu brejků, v prvním i třetím setu byla celou dobu napřed Rumunka, ve druhé sadě pro změnu Češka. Ta musela na udržení servisu vynakládat výrazně větší úsilí, o čemž svědčí poměr brejkbolů – Karolína využila všech šest, Halepová jen sedm z dvaceti. Plíšková si ale tuhý a vyrovnaný boj prohrála především dávkou nevynucených chyb, kterých spáchala oproti houževnaté soupeřce mnohem více.
0:0
zrušeno
Keďže stav na zápasy je rozhodnutý 3:0, táto štvrtá dvojhra je zrušená a hrať sa nebude. Bude sa hrať už iba štvorhra.
2:0
6:2
6:3
S konštatovaním, že slovenským tenistkám sa napokon v Rige nepodarilo vyhrať ani jeden zápas, keď Schmiedlová s Mihálikovou podľahli Ostapenkovej s Marcinkievičovou v dvoch setoch 6:2, 6:3 sa s Vami lúčim a prajem Vám ešte pekný zvyšok nedele. Dovidenia pri ďalších športových prenosoch.
2:0
6:4
6:2
Kateřina Siniaková dokázala vyhrát a srovnat stav série na 2:2, přestože do zápasu nevstoupila ideálně a prohrávala hned v úvodu 0:2. Rodačka z Hradce Králové poté ovšem vyhrála čtyři gemy v řadě a úvodní set získala 6:4. Ve druhém setu Mihaela Buzarnescuová kupila jednu chybu za druhou a v závěru navíc předvedla během jednoho gemu pět dvojchyb, což ji stálo v Ostravě naděje na vítězství.
1:2
7:62
4:6
4:6
Rumunky slaví historický postup do semifinále, česká reprezentace naopak bude poprvé od roku 2008 mezi nejlepšími chybět!

Úvodní sada se obešla až do stavu 3:3 bez využitého brejkbolu, následně si ale každá z tenistek prohrála svůj servis a po čtyřech brejcích v řadě se šlo do tiebreaku. V něm sice odskočily Rumunky do vedení s minibrejkem, ale poté už šesti body v řadě ovládly zkrácenou hru světové jedničky. To druhé dějství rozhodl jen jediný ztracený servis Barbory Krejčíkové hned v úvodním gemu. Rumunky čelily ve druhé sadě pouze jedinému brejkbolu, ten s klidem odvrátily a došly si pro pokračování zápasu.

Také rozhodující set celého víkendového klání přinesl brzký brejk. Siniaková s Krejčíkovou rychle prohrávaly 1:3 a už to vypadalo, že si rumunské tenistky pohlídají postup. Ale za stavu 4:3 z pohledu Rumunek ztratila podání Niculescuová a začínalo se od nuly. Ihned v následující gemu ale při svém servisu neuhrála ani výměnu Kateřina Siniaková a Irina-Camelia Beguová už zvládla udělat poslední krok k postupu mezi nejlepší čtyřku.
ITF Trnava (Krytý tvrdý povrch)
1:2
4:6
6:3
6:70
Lucie Hradecká slaví první singlový titul od dubna roku 2014, kdy triumfovala na akci ve švýcarském Chiassu. Ve slovenské Trnavě musela tento týden absolvovat dvoukolovou kvalifikaci a do finále se prodrala přes šest vyhraných utkání, v nichž neztratila ani set. O sadu ji obrala až dnes Kristína Kučová, která dovedla duel do třetího dějství. V tom Hradecká neproměnila za stavu 5:3 mečbol a následně musela o vítězství bojovat až skrze zkrácenou hru. V té však nepovolila soupeřce ani jeden míč a raduje se tak ze zisku turnajového titulu.