4:6
2:0
6:4
7:63
Attila Balázs porazil ve čtvrtfinálovém zápase challengerového turnaje v Bratislavě Václava Šafránka ve dvou setech 6:4 a 7:6 a znemožnil tak českému tenistovi překonat své dosavadní kariérní maximum.

V prvním setu měl rodák z Brna k dispozici hned tři brejkboly, nevyužil však ani jeden, zatímco jeho maďarský protihráč využil svoji jedinou možnost, což se ukázalo jako klíčové, neboť poté set v poklidu doservíroval.

I druhá sada byla velmi vyrovnaná. Oba hráči si udrželi podání až do zkrácené hry, v níž rozhodl o osudu utkání nepovedený úvod českého tenisty, jenž rychle prohrával 0:4. Tuto ztrátu už dotáhnout nedokázal, celý tiebreak prohrál 2:7 a s turnajem se tak rozloučil. Attila Balázs se naopak raduje z postupu, v semifinále na nasazenou sedmičku čeká Slovinec Rola.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších tenisových přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.