7:69
2:6
6:3
6:4
David Goffin vyhral prvý set, potom mu druhý ušiel, ale v ďalších dvoch bol jasne lepší hráč a vo Wimbledone ide ďalej. Fernando Verdasco svoju púť končí. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. Program v Londýne ale pokračuje.
3:0
6:3
7:5
6:2
To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
3:1
6:4
6:77
7:63
7:65
Sam Querrey porazil svého krajana Tennyse Sandgrena ve čtyřech setech a postoupil tak do čtvrtfinále travnatého Wimbledonu, v němž se utká se světovou dvojkou Rafaelem Nadalem.

Celý zápas se odvíjel od toho, jak se hráčům dařilo na podání. Nebyli jsme svědky nějakých dlouhých výměn, ale spíše es či přímých bodů, těch v tomto duelu bylo opravdu požehnaně. Brejk byl k vidění pouze v prvním setu, postaral se o něj Querrey. Následující tři sady došly vždy do tiebreaku. V první zkrácené hře byl lepší Sandgren, další dvě ale opanoval Querrey, jenž se tak po zásluze raduje z postupu.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
3:0
6:3
6:2
6:3
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
3:2
3:6
4:6
6:3
7:63
8:6
Guido Pella prehrával 0:2 na sety, ale dokázal otočiť na 3:2. Predviedol obrovskú bojovnosť a zaslúžene sa teší z výhry. Na druhej strane je Milos Raonic, ktorý stratil vyhratý zápas. 2:0 viedol po niečo málo viac ako hodine hry. Niekoľkokrát mohol duel ukončiť, no nestalo sa, takže tento rok pre neho Wimbledon končí. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer.
3:1
6:3
3:6
6:3
6:4
Japonský tenista Kei Nišikori zvládl ve vyrovnaném utkání osmifinále Wimbledonu porazit Michaila Kukuškina a postoupil do třetího grandslamového čtvrtfinále v této sezoně.
6:2
Elina Svitolinová vyhrala prvý vyrovnaný set. Ten druhý poznačili zdravotné problémy súperky, Petra Martićová na to doplatila a na Wimbledone končí. Z toho zápasu je to všetko, avšak program slávneho turnaja pokračuje.
2:1
4:6
7:5
6:2
Barbora Strýcová porazila nasazenou jednadvacítku Elise Mertensovou ve třech setech a ve svých třiatřiceti letech si tak zahraje ve čtvrtfinále travnatého Wimbledonu.

V prvním setu jako první brejkla soupeřku Bára, jenže Mertensová si své ztracené podání hned vzala zpět. Za stavu 4:5 pak česká hráčka přišla o servis podruhé a první set tak získala na svou stranu Belgičanka.

V edruhé sadě to dlouho vypadalo, že favoritka Mertensová zvítězí hladce ve dvou setech. Jenže za stavu 5:2 přišla na Belgičanku nervozita, naopak Bára začala hrát skvělý tenis a pěti gemy v řadě nakonec otočila set ve svůj prospěch.

Rozhodující třetí sada už byla jasnou záležitostí. Nahlodaná Mertensová se trápila, zatímco Strýcová pokračovala ve svkělém výkonu a set nakoenc získala v poměru 6:2

Ve čtvrtfinále existuje možnost, že uvidíme české derby mezi Strýcovou a Kvitovou. Stačí, aby petra zvládla utkání proti Kontaové a budeme tak mít jistou semifinalistku. Nezbývá, než české lvici držet palce.

To je ode mě ro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
1:2
6:3
2:6
3:6
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:1
6:4
1:6
6:2
Podľa postavenia v rebríčku bola miernou favoritkou Jastremská, ale z postupuje ďalej sa raduje už skúsená veteránka z Číny. Šuaj Čang si však ešte musí počkať ne meno svojej súperky, bude to lepšia z dvojice Halepová – Gauffová.

To je už z tohto prenosu všetko, ďakujem za vašu pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch.
2:1
4:6
7:5
13:11
Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:0
6:2
6:2
Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou.
2:0
6:3
6:3
Soupeřkou Simony Halepové bude ve čtvrtfinálovém duelu Číňanka Šuaj Čang.
5:7
Wimbledonská pouť Romana Jebavého v nově utvořeném páru s Philippem Oswaldem končí v osmifinále na raketách druhého nasazeného debla Cabal, Farah.
Český tenista se za svůj výkon rozhodně nemusí stydět, všechny tři sety rozhodl ve svém důsledku jediný míček v koncovce. V první sadě nevyužili Jebavý s Oswaldem dva setboly a Kolumbijci v tie-breaku otočili ze 4:6 na 8:6. První brejk se v zápase, v němž dominovali podávající hráči, konal až v polovině druhé sady. Farah s Cabalem však vedení 5:3 promarnili, jedinkrát přišli o své podání a tak se šlo znovu do zkrácené hry. Také ta skončila těsně, Jebavý a Oswald vedli 3:1, leč podlehli 5:7.
Ve třetím setu už byl rozdíl na podání znatelný, zatímco Kolumbijci neměli potíže, nenasazený pár proti nim musel o udržení servisů tvrdě bojovat. Dařilo se to až do poslední hry, kterou Roman Jebavý nedopodával, a po 2 hodinách a 40 minutách hry se z postupu radují favorité.
Děkuji za pozornost, hezký zbytek tenisem nabitého večera!
0:2
2:6
3:6
Utkání končí poměrně jasný výsledkem 6:2, 6:3, ale zejména druhý set tak jednoznačný nebyl. Peschkeová s Melicharovou se začaly trochu trápit na servisu, který si dvakrát prohrály a pustily tak soupeřky na stav 3:3. Koncovku sady už ale zkušeně zvládly a budou tak ve wimbledonském deblu pokračovat.
0:2
6:76
1:6
Obhájkyně loňského vítězství, tedy Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou, se nenechaly zastavit ani německým duem Friedsamová, Siegemundová a zajistily si postup do čtvrtfinále. První set byl vyrovnaný a rozhodoval ho až tiebreak, v něm navíc Němky odvrátily tři setboly. Ve druhé sadě už loňské mistryně světa v deblu ukázaly své kvality, rychle vedly 4:0 a pak už nedaly soupeřkám šanci na obrat. Ve čtvrtfinále se Krejčíková a Siniaková utkají s německo-nizozemskou dvojicí Anna-Lena Grönefeldová, Demi Schuursová.
0:2
6:75
3:6
Zdeněk Kolář dnešním zápasem pouze potvrdil svoji mizernou formu z posledních týdnů. Lorenzu Musettimu, který je v turnaji na divokou kartu a v žebříčku je více než sto pozic níže podlehl ve dvou setech 6:7 a 3:6.

Utkání příliš tenisové krásy nenabídlo. Hráči si v úvodních čtyřech gemech nedokázali podržet podání ani jednou. Poté se to povedlo českému hráči, jenž následně soupeře brejknul znovu, za stavu 5:2 ale nedokázal dopodávat sadu do konce, ve zkrácené hře pak byl úspěšnější Musetti.

Ve druhém setu už byli hráči na servisu o poznání jistější, rozhodl jediný brejk. Ten přišel v devátém gemu a zasloužil se o něj Ital, který následně bez větších problémů dopodával utkání do zdárného konce. Kolář prohrál z posledních osmi zápasů už sedmý duel, Musetti si spravil chuť po brzkém vypadnutí z předchozího turnaje.