2:1
3:6
7:5
6:1
Máme za sebou utkání druhého kola turnaje ve Winston Salemu, ve kterém Filip Krajinović udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:1 Tomáše Berdycha a postoupil tak na americkém betonu do osmifinále.

Berdych vstoupil do utkání skvěle, když po zvládnutém servisu hned brejknul soupeře. O brejk však v následujícím gemu přišel. Prolomit servis protivníka se ovšem Tomášovi podařilo i v šestém gemu, následující dva servisy si už bez problémů pohlídal první set tak získal na svou stranu.

V tom druhém měl výborně nakročeno k vítězství, avšak Krajinović zabral doslova za pět minut dvanáct. Za stavu 4:5 šel totiž Srb odvracet konec na příjem, to se mu ale povedlo a navíc třemi získanými gemy v řadě úplně otočil vývoj setu ve svůj prospěch.

Rozhodující třetí sada měla jednoznačný průběh. Rodák ze Sombory v ní měl jednoznačně více sil, za necelou půl hodinu vyprovodil soka z kurtu výsledkem 6:1. V osmifinále se Krajinović může těšit na vítěze duelu Chardy – Tiafoe, Berdych byl po více jak měsíční pauze nasazené osmičce důstojným protivníkem.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
WTA New York (Tvrdý povrch)
2:1
3:6
6:2
6:1
Děkujeme vám za pozornost, krásný zbytek večera.
1:0
6:0
3:0
skreč 2
Kateřina Siniaková se dnes na kurtu příliš nezdržela. První set vyhrála 60 a ve druhé sadě ji soupeřka za stavu 3:0 pro zranění vzdala. Potapovová pravděpodobně nebyla v pořádku už od začátku utkání. Na konci prvního setu si vyžádala ošetření od fyzioterapeutky, ale ani to nepomohlo. Pro dnešek se loučím, ale brzy se těším na počtenou u dalších tenisových zápasů!