Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
5:7
Karolína Plíšková zahajuje svou pouť Australian Open vítězstvím nad Kristinou Mladenovicovou ve dvou setech!

Už úvod napověděl, jak by mohl zápas probíhat. Prvních osm výměn šlo na konto české tenistky! Po dvou brejcích sice přišla korekce od Mladenovicové, ale první dějství šlo na konto Plíškové jasně 6:1. Do druhého setu vstoupila francouzská tenistka o poznání odvážněji. Své tři brejkboly v úvodu ale nevyužila, naopak Plíšková získala servis soupeřky a mohla odskočit ve skóre. Brejk se ale rodačce z Loun potvrdit nepodařilo a tak druhý set dospět až do stavu 5:5. Následně už si ale světová dvojka pohlídala samotnou koncovku a zajistila si postup.

Ve druhém kole se může Karolína Plíšková těšit na souboj s lepší z dvojice Siegemundová – Vandewegheová.
1:2
3:6
6:2
6:77
Karolína Muchová v zápase plném zvratů přece jen slaví poprvé v životě postup do druhého kola Australian Open. První set zvládla hladce, ve druhém naopak dominovala Flipkensová. Muchová hrála neustále na hraně rizika, v rozhodujícím setu si vybudovala náskok 4:0, jenže pak odevzdala oba brejky dvojchybami zpět a na příjmu neproměnila dva mečboly za stavu 5:2 ani další za stavu 5:4.
V super tie-breaku ztratila Češka čtyřbodový náskok a pak málem znovu, když Flipkensová stáhla ze 4:8 na 7:8. V té chvíli byl poměr míčů 105:105, dva rozhodující si ovšem na své konto připsala olomoucká rodačka a po dvou hodinách a 26 minutách se raduje.
Děkuji za pozornost, hezký zbytek dne!
1:2
2:6
6:4
4:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme krásný zbytek dne. Na viděnou.
Challenger Rennes (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:3
3:6
6:0
S neblahým konstatováním, že po včerejších porážkách Šafránka a Macháče už v turnaji po dnešku nepokračuje jediný český hráč, se s vámi loučíme. Děkujeme za pozornost, na viděnou.