28:26
21:25
25:23
10:15
Téměř po tříhodinové bitvě se z prvního bodu do finálové série raduje karlovarský celek! Karlovarsko zvítězilo na palubovce Kladna 3:2!

Svěřenci Jiřího Nováka vstoupili do zápasu lépe, hned v úvodu prvního finále si přivodil zranění při servisu David Konečný a domácí museli improvizovat s Tomášem Hýským na postu univerzála. První sada šla nakonec jasně na stranu Karlovarska. Ve druhém setu to bylo jako na houpačce, nejprve vedli o tři body hosté, následně také domácí. Nakonec rozhodovala až koncovce ve které byli šťastnější Kladenští. Ve třetím setu měli od úvodu navrch znovu hráči okolo kapitána Ondřeje Hudečka. Podobně vypadal i čtvrtý set, akorát pod taktovkou Kladna. Závěrečný set byl vyrovnaný jen do stavu 5:5, poté se Karlovarsko odpoutalo od soupeře a závěr utkání si již pohlídalo.

Finálová série bude pokračovat v Karlových Varech v neděli od 17:00.