25:17
25:14
21:25
25:17
Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek pátku a u dalších textových přenosů na počtenou.
3:2
22:25
26:24
25:20
18:25
18:16
Pro dnešek je to ode mne vše. Loučím se s vámi a u dalších online přenosů na počtenou!
0:3
17:25
16:25
21:25
Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
3:0
25:21
25:22
25:15
Brazilská reprezentace přehrála ve třech setech Australany! Do navazující skupiny F tak vstupují o něco lépe favorité celého turnaje.

Brazilci v čele s kapitánem Brunem odskočili v první části úvodního setu na rozdíl třech bodů. Australský výběr stačil ještě srovnat na 14:14, ale poté se podařilo "kanárkům" opět zatlačit soupeře a s přehledem si došli pro první sadu. Ve druhém dějství měli australští hráči zisk setu o něco blíže. Za stavu 21:21 se ale nechali zatlačit servisem a set už dopadl ve prospěch Brazílie. Ve třetí sadě už Australané zcela odpadli a schytali debakl o deset bodů.
3:0
25:19
28:26
26:24
Bulharsko učinilo důležitý krok k postupu do třetí fáze mistrovství světa, dokázalo vyhrát nad Íránem 3:0 na sety. První set se Íránu nepovedl, hlavně jeho začátek. Ve druhém to bylo vyrovnané a navrch měl spíše Írán, ale Bulharům skvěle vyšel závěr. Ve třetím setu to byla dlouho přetahovaná, pak si Bulhaři vytvořili náskok, ale Íránci odvrátili čtyři mečboly. Až ten pátý Bulhaři proměnili.
2:3
25:16 19
23:25
25:23
14:16
Zrodila se paráda! Argentina zaskočila favorita a v tiebrejku zvítězila! Byla to napínavá bitva plná zvratů. Polsko nedokázalo využít tři matchpointy a Argentina to potrestala!
0:3
26:28
26:28
19:25
Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
3:0
25:20
25:18
25:16
Italští volejbalisté deklasovali Finsko 3:0 po setech 25:20, 25:18 a 25:16, čímž si upevnili první příčku ve skupině E, naopak Finové už mají po dnešku jasno, že souboje nejlepších šesti týmů se jich týkat nebudou.

Italové jsou v čele skupiny E s bilancí 6 výher bez porážky, Rusko s Nizozemskem mají shodně 4-2 a Finsko 2-4, přičemž na druhé Rusy ztrácejí již sedm bodů.