25:23
25:23
18:25
13:15
Před domácí odvetou na tom bude lépe tým z Itálie, který v 5. setové bitvě dokázal přetlačil Moskvu. Tímto se s Vámi loučím a krásný večer.
1:3
19:25
24:26
25:19
20:25
Volejbalistky Novary potvrdily roli favoritek a ze Stuttgartu se vezou příznivý výsledek do domácí odvety.

Úvodní dějství bylo jasně v režii hostujících hráček, Novara nedala Stuttgartu ani malou šanci v závěru setu. To druhý set už byl o poznání vyrovnanější. Ani jeden z týmů se nemohl odtrhnout na větší bodový rozestup, ale v samotné koncovce se radovaly z vítězství favoritky. Třetí sada už vyšla Stuttgartu. Skvěle hrající Krystal Riversová táhla svůj tým alespoň k zisku jednoho setu, závěr dějství Novara vůbec nezvládla. To čtvrtý set byl opět jasně pod kontrolou týmu Massima Barboliniho.

Novaře stačí k postupu do semifinále v domácí odvetě i prohrál v pěti setech. Naopak Stuttgart musí zvítězit ve třech nebo čtyřech setech a poté ještě ovládnout tzv. Zlatý set.
2:3
18:25
25:23
25:23
22:25
13:15
Volejbalisté Ústí nad Labem mocně slaví, odvážejí si nečekanou výhru z palubovky Příbrami po setech 25:18, 23:25, 23:25, 25:22 a 15:13 a ve čtvrtek budou mít šanci sérii na vlastní palubovce ukončit.