Joanna Lochowskaová (POL)
On-line přenos je u konce. Rádi bychom vás pozvali ke sledování finále vzpěraček do 55 kilogramů (skupina A), které proběhne od 12:50.
Hidilyn Diazová (PHI)
On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Semifinále žen statují v 10 hodin SEČ. I z něj vám přineseme podrobný online přenos, k jehož sledování jste srdečně zváni.
Ve váhové kategorii judistů do 73 kilogramů bude bojovat o prvenství domácí Šohej Ono, Mongol Tsogtbaar Tsend-Ochir, Gruzínec Laša Šavdatuašvili a Jihokorejec An Sangrim. K vidění nebylo žádné větší překvapení, neboť do role největších favoritů byli pasováni obhájce zlata Ono a spolu s ním i Šavdatuašvili, přičemž oba se do semifinále probojovali. Otázkou zůstává, kdo z jakého kovu medaili dostane. Odpověď na tuto otázku dostaneme v zhruba okolo 10 hodin SEČ, kdy v Japonsku startuje odpolední program. I ke sledování tohoto přenosu jste srdečně zváni.
N. Gjakovová (KOS)
Nyní následuje vyvrcholení mužské kategorie do 72 kilogramů, které můžete sledovat ve vedlejším přenosu. Díky za pozornost a příjemný zbytek dne.
Š. Óno (JPN)
Po zklamání v ženské kategorii si japonští fanoušci juda spravili chuť díky Ónoovi, který zvládl napínavé a dlouhé finále proti Gruzínci Šavdatuašvilimu a může slavit olympijské zlato. Bronz putuje do Koreje a Mongolska. Díky za pozornost a příjemný zbytek dne.
Vítěz: B. Savšek (SLO)
S konstatováním, že Lukáš Rohan zazářil a vyválčil první medaili pro Českou republiku, se loučím a přeji vám příjemný zbytek třetího olympijského dne.

8. Kregor Zirg (EST) 1:46,67
04:04  Podle dosažených časů si postup do finále vybojovaly první čtyři ženy z obou semifinále!

8. Guilherme Guido (BRA) 53,80
Do finále se díky času dostaly čtyři nejrychlejší plavkyně z obou semifinále.
Vítěz: USA
Z finálového bloku plaveckého programu je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů.
Ode mne je to pro tuto chvíli již vše. Přeji pěkný den.
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších olympijských přenosů se budu těšit na počtenou.
Vítěz: M. Wej (CHN)
Finále je na programu od 7:50. Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost.
Vítěz: E. Delaunay (FRA)
Jakub Tomeček měl finále na dosah, v poslední sérii ale minul terč a musel do rozstřelu. V něm sváděl heroickou bitvu s Jesperem Hansenem, s nímž ale v celkově 17. sérii rozstřelu prohrál.
6. Tammaro Cassandro (ITA)
Čtyři lukostřelecké zápasy týmové soutěže mužů jsou minulostí. Nejprve si postup zajistila Indie, která porazila trojicí Kazachů výsledkem 6:2 na sety, načež jsme viděli dva jasné zápasy, kdy USA porazila Francii a Velká Británie Indonésii shodně 6:0. Nejvyrovnanějším zápasem byl podle očekávaní čtvrtý duel, v němž rozhodoval až tiebreak. Nakonec to byla trojice z Tchaj-pej, jež postoupila na úkor Austrálie.

Velká Británie – Nizozemsko 3:5
Zápas mezi Sorenem Optim a Matthewem Abelou byl zrušen, a tak je dnešní přenos u konce! Děkujeme za pozornost a těším se zase zítra.

Vítěz: T. Pidcock (GBR)
Od mě to je to už pro tento závod všechno, přeji hezké sportovní pondělí.
A to je z dnešního jachtařského programu vše! Doufám, že jste si vodní dopoledne užili a budu se na vás těšit opět zítra od pěti ráno. Na počtenou!

8. Kirill Borodačev (ROC)
Děkuji, že jste přenos sledovali. Opravy a boje o medaile jsou na programu od 12:00 našeho času.
Děkuji, že jste přenos sledovali. Opravy a medailové souboje jsou na programu ve 12:14 hodin našeho času.
Vítěz: M. Jelićová (CRO)
Vítězkou zlaté medaile je Matea Jelićová!
M. Chramcov (ROC)
Vítězem zlaté medaile je Maksim Chramcov!
Vítěz: K. Blummenfelt (NOR)
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Vítěz: F. Duffyová (BER)
01:54  Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost.
05:00  Odpolední program pokračuje druhými skupinovými zápasy. Ty odstartují v 9:30 středoevropského času. Mně nezbývá nic jiného, než vám poděkovat za pozornost a popřát krásný vstup do nového týdne.
1:3
(0:2, 0:0, 0:1, 1:0)
Belgie díky povedené první čtvrtině vyhrává tento duel proti Německu výsledkem 3:1. Dostává se tak do čela skupiny B.
3:1
(0:0, 0:0, 2:0, 1:1)
Britové si na turnaji připisují druhé vítězství. Stejně jako proti Jižní Africe zvítězili 3:1 a opět to v roli favorita neměli jednoduché. Kanaďané skvěle zvládli druhou čtvrtinu a dlouho drželi bezbrankový stav. Nevzdali to ani za při dvougólové ztrátě a při třech po sobě jdoucích rozích byli blízko vyrovnání. Počítáme-li však výkon v celých 60 minutách, tak si Velká Británie výhru zasloužila. Vypracovala si více gólových šancí a více jich i proměnila, dvě díky útočníku Ansellovi.

To je z tohoto utkání vše, děkujeme za pozornost.
4:0
(1:0, 0:0, 0:0, 3:0)
Ode mne je pro dnešní ráno z Tokia vše, přeji hezký zbytek dne a někdy příště na počtenou!
6:0
(0:0, 2:0, 1:0, 3:0)
To je ode mne vše, na počtenou příště!
1:4
(1:0, 0:1, 0:2, 0:1)
Jižní Afrika měla nejlepší úvodní čtvrtinu. Od té doby hrála spíše druhé housle a Velká Británie převzala iniciativu, kterou si držela až do konce zápasu. Britky tak slaví své první vítězství, zatímco Jižní Afrika na své první vítězství stále čeká.
3:0
(0:0, 0:0, 0:0, 3:0)
S konstatováním, že o vítězkou branku se postarala Ruiz de los Raposová, se loučím a přeji vám příjemný zbytek pondělního dne.
1:2
(0:0, 1:2, 0:0, 0:0)
To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
14:15 (Sk. A)
2:0
((1:0, 0:0, 1:0, 0:0))
Německo v tomto zápase vyhrává 2:0 a získává body z tohoto zápasu. Lorenzová a Schroderová překonaly brankářku soupeřek, a tak mohly Němky po konci zápasu slavit vítězství.
07:00 (Sk. B)
12:7
(4:4, 2:2, 3:0, 3:1)
10:10
(1:2, 3:5, 3:1, 3:2)
Z tohoto přenosu je to vše, děkujeme za pozornost.
15:12
(3:3, 1:5, 5:2, 5:2)
Je dobojováno! Austrálie ve fantastickém utkání poráží Nizozemsko 15:12 a připisuje si důležité vítězství. V polovině utkání přitom Nizozemsko vedlo 8:4, jenže ve třetí a čtvrté čtvrtině Nizozemky nastřelovaly brankovou konstrukci. Naopak Austrálie byla v útoku produktivní a zaslouženě vítězí.
14:10
(4:3, 2:2, 3:2, 5:3)
Je dobojováno! Španělsko nakonec zvládlo střetnutí s Kanadou a vítězí 14:10. Ještě po třetí čtvrtině se ale Kanada držela hodně blízko. Závěrečná část utkání už ale patřila Španělsku, které si dokráčelo pro hladký triumf a připisuje si druhé vítězství na turnaji.
15:55  Z dnešního programu je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Základní skupiny pokračují zítra.
Vítěz: M. Nišijová (JPN)