(12:18)
To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
37:23
(22:11)
Reprezentantky Jížní Koreje jasně porazily v prvním zápase MS Kongo o 14 gólů. 63% jejich útoků skonřilo vstřeleným gólem, hráčky z Afriky byly na pouhých 40 procentech. Na reprezentantkách Konga byla vidět neobratnost, ke které se, postupem času, přidala i frustrace.

Hráčkou utkání byla vyhlášena Korejka I Mi-kjong.

Korejky se v dalším zápase střetnou v sobotu s Tuniskem, na Kongo čeká v druhém kole skupny F Dánsko.
31:21
(17:10)
Zápas je u konce. Druhý poločas měl hrozný začátek z pohledu českých házenkářek. Ty inkasovaly a inkasovaly, a dopustily dokonce jedenáctibrankovou ztrátu. Pak se ale vzchopily a předvedly parádní výkon, kdy se dokonce dokázaly přiblížit na šest branek. V závěru jim ale už došly síly a celkové skóre mluví jasně, Německo získává první dva body do tabulky a vítězí o deset branek.
38:27
(22:13)
To je pro dnešek ode mne vše, budu se na Vás těšit u dalších přenosů, napočtenou.
34:16
(16:8)
Dánsko – Tunisko 34:16 (16:8)
Nejvíce branek: Heindahlová 6, A. M. Hansenová 5, Nolsöeová Pedersenová 4 – Amicheová 3, Bouriová 3, Hachanová 2. Sedmimetrové hody: 1/1 – 0. Vyloučení: 3:1.
40:17
(19:10)
To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
35:29
(16:16)
V prvním poločase sehrály Slovenky vyrovnanou partii s Maďarkami. Ve druhém poločase se rozdíl mezi týmy zvýraznil. Maďarsko vyhrálo díky dobré hře ve druhém poločase.