(12:15)
Díky za pozornost, házené zdar.
37:16
(17:8)
Zubří zvládlo zápas proti nováčkovi soutěže z Maloměřic a zvítězilo po rozpačitém začátku s přehledem 37:16.
32:39
(19:21)
KH ISMM Kopřivnice – HC Dukla Praha 32:39 (19:21)

První polovina utkání nabídla vyrovnanou podívanou, přesto to byli házenkáři pražské Dukly, kdo po většinu času byli o krok před soupeřem a do šaten nakonec odcházeli s dvoubrankovým vedením (19:21). Po změně stran si hostující celek stále udržoval brankový odstup. Úsek hry mezi jedenáctou a devatenáctou minutou druhého poločasu však Dukla jasně ovládla 5:0 a rázem tak odskočila do výraznějšího vedení 32:26. Ve zbytku zápasu už domácí celek nedokázal reagovat výraznější korekcí a házenkáři pražské Dukly tak zaslouženě oslavili vítězství v poměru 39:32.

Nejlepší střelci: Donoso 9, Hiraldo a Hanus po 7 – Patzel 10, Reichl 8, Grištšuk 6. Branky ze 7 hodů – 4:4. Vyloučení: 3:4. Diváci: 803. Rozhodčí: Horáček, Novotný.

Daniel Čurda, trenér HC Dukla Praha: "Jsem nesmírně šťastný. Myslím si, že jsme předvedli vynikající výkon zejména v útočných činnostech, kde jsme excelovali a měli fantastickou úspěšnost střelby. Věděli jsme, že nás dnes čeká extrémně těžký zápas. Já už jsem říkal před utkáním, že Kopřivnice šla v posledních letech nahoru. Líbí se mi, jakým způsobem hraje, líbí se mi, jakým způsobem přivádí hráče, líbí se mi prostě ta práce. Ukázalo se to dneska na fanoušcích, kteří se postarali o nádhernou atmosféru. My jsme si před zápasem řekli, že tohle je utkání, kde se chceme vybičovat k maximálnímu výkonu, což se nám povedlo. Myslím si, že rozhodl druhý poločas a hlavně to, že Tomáš Petržala měl úsek, kde měl sedm nebo osm úspěšných zákroků za sebou. My jsme i nadále pokračovali v útočných aktivitách a vytvořili jsme si rozhodující náskok. Byla už fáze kolem desáté minuty druhého poločasu, kdy jsme mohli mít už náskok úplně jasný, ale nedali jsme sedmičku a dva proskoky. Dokázali jsme to však následně ještě zlomit a udržet si náskok v závěru dál. Myslím si, že zejména útočnou aktivitou a zlepšeným výkonem v obraně ve spolupráci s brankářem jsme nakonec zápas rozhodli pro nás."

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH ISMM Kopřivnice: "My jsme dnešní přípravu měli stíženou tím, že Edwin Brito Benítez byl od posledního zápasu zraněný. Do toho se nám v prvním poločase zranil Bukovský a do zápasu vůbec nemohl nastoupit Fulnek, to znamená, že jsme neměli k dispozici základní osu, o kterou se opíráme. Nicméně máme i jiné hráče, kteří měli zaskočit a myslím si, že v útočné fázi po dobu 45. minut zaskočili. Bohužel jsme dostali 39 branek a na to se vyhrát nedá, protože dát Dukle přes čtyřicet branek je nesmysl. Je škoda, že dnes obrana nepomohla našim brankářům a tady opět vidím prostor pro zlepšení. Každopádně teď musíme zvednout hlavy a dobře se připravit na těžký televizní zápas v Novém Veselí."
28:33
(13:16)
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
22:21
(10:11)
Zápas mezi Pískem a Olomoucí je u konce. Ze zisku dvou bodů se radují Sokolky, které sklízí bouřlivé ovace od píseckých diváků. Pod výhru Písku 22:21 se nejvíce podepsala Benešová, která zaznamenala sedm branek. Ale ještě více pochvaly si zaslouží brankářka Šachová, která si připsala řadu výborných zákroků, což bylo rozhodující. Dnešní zápas patřil k pohledným a napínavým zároveň. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký sobotní večer.
30:26
(14:13)
Dunajská Streda po otočke v prvom polčase už Hodonín do čela nepustila. Domáce hráčky si držali tesný náskok, ktorý napokon zveľadili na 4 góly. Celok zo Žitného ostrova si pripisuje dva body po víťazstve 30:26.
18:40
(10:16)
Michalovce v druhom polčase zaradili vyšší rýchlostný stupeň a Hlohovec prehrali pomerom 40:18.
0:0
před zápasem
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.
27:28
(13:15)
HC Zlín – SHK Veselí n.M. 27:28 (13:15)
Nejvíce branek: Ševčíková 7/2, Sekulová 6, Mizerová 5 – Kubáčková 13/2, Vodná 5, Boorová 4/1. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/4. Vyloučení: 4:1. ČK: Polomíková (ZLN).
35:27
(18:15)
Most zvládl zápas proti Porubě, když zvítězil jednoznačně 35:27. Ovládl tak letošní sezónu československé MOL ligy žen házenkařek.