30:27
(16:13)
To je ode mě pro dnešek s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
26:33
(13:17)
Z mé strany je to dnes již vše. Mějte se fajn, přeji vám příjemný zbytek víkendu a někdy příště se budu z házené ve Veselí těšit napočtenou!
25:21
(10:10)
Zápas je u konce. Druhý poločas měl úplně jiný průběh. Maloměřice se sice z úvodu dostaly do vedení, ale SKKP Brno si ho vzalo okamžitě zpět a vytvářelo si skvělý náskok. V jednom časovém úseku dokonce hosté dvanáct minut neskórovali. Většinu druhé půle tak domácí drželi pohodlný šestibrankový polštář a došli si pro tři body. V tabulce předskočili Kopřivnici i Hranice a dostali se na osmé místo, tedy první, které zaručuje postup do play-off. Ale s tím, že Kopřivnice má dva zápasy k dobru. Maloměřice zůstávají i po dvacátém zápasu na chvostu tabulky s šesti body.
30:24
(13:14)
KH ISMM Kopřivnice – HC ROBE Zubří 30:24 (13:14)
Nejvíce branek: Gřes 7/1, Fulnek 7/1, Brito Benítez 5 – Mazurek 4, Mořkovský 4, Havran 3. Rozhodčí: Petr Kichner a Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/0. Vyloučení: 1:4. ČK: Hybner (ZUB).
23:32
(9:16)
HK Hodonín – DHC Sokol Poruba 23:32 (9:16)
Nejvíce branek: Kalinová 6/2, Drexlerová 4, Jadamíková 3 – Polášková 8/5, Tichá 7, Maiwaelderová 4. Rozhodčí: Halada – Kosmák. Sedmimetrové hody: 6/2 – 6/6. Vyloučení: 3:4.
26:20
(12:6)
Handball PSG Zlín – ŠŠK Prešov 26:20 (12:6)
Nejvíce branek: Minarčíková 6/4, Hvozdenská 4, Zemanovičová 4 – Šutranová 5/1, Vagaská 5, Vargová 3/1. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/2. Vyloučení: 6:7. ČK: Šutranová (BPR).