21:30
(13:14)
Domácí sice špatně vstoupili do zápasu a rychle prohrávali 0:4, ale na začátku druhého poločasu srovnali z pravého křídla na 14:14. Následovala klíčová fáze derby, kdy Hranice se neprosadily necelých třináct minut. V závěru už šlo jen a pouze o to, zda Zubří vyhraje dvouciferným rozdílem, či nikoliv. Nakonec Zbránek dvěma góly v poslední minutě snížil a Hranice tak zaostaly o devět gólů. Zatímco Zubří je stoprocentní, tak Cement nadále čeká na své první body v letošní sezoně. Co se týče dnešního zápasu, tak hosty musí mrzet hlavně přímá červená karta pro Lukáše Mořkovského z 29. minuty za zákrok na zakončujícího Piwka. Zubří docela protestovalo a výrok rozhodčích se mu vůbec nelíbil. Mořkovský tak bude chybět v pátečním domácím duelu s Karvinou.
25:32
(10:16)
Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
27:32
(14:15)
To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Plzně vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!.
32:26
(19:13)
TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 32:26 (19:13)
Nejvíce branek: Ptáčník 9, J. Flajsar 6/1, Bartůněk 5 – Kocich 6/2, Sekulić 6, Živanov 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. Vyloučení: 4:4. ČK: Halíček (NVE).
37:23
(19:11)
HCB Karviná – HBC Ronal Jičín 37:23 (19:11)
Nejvíce branek: Solák 8/1, V. Patzel 5/2, Harabiš 4 – Martin Kovařík 6, O. Šulc 5/1, J. Dolejší 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 2:3.
30:28
(13:18)
Kynžvart odehrál perfektní druhý poločas, to Písek nastřílel během druhého dějství jen deset branek. Domácím začala pořádně fungovat střelba ze spojek. Nováček MOL ligy dokázal otočit zápas, ve kterém na začátku druhého poločasu prohrával až o šest gólů a vítězí tedy potřetí v řadě. Zatím se zdá, že se záchranou nebude mít problémy. V příštím týdnu se Kynžvart představí v Plzni, Písek čeká v úterý doma Most a o víkendu přivítá na vlastní palubovce Hodonín.
40:26
(19:17)
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
22:29
(15:12)
HK Hodonín – DHC Slavia Praha 22:29 (15:12)
Nejvíce branek: B. Krejčíková 6, Víchová 4, Kalinová 4/2 – Vostárková 7, Holeňáková 6/4, Míšová 5. Rozhodčí: Suchanek, Pluhař. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/5. Vyloučení: 3:3.
17:34
(9:13)
Plzeň v druhom dejstve ešte navýšila svoje vedenie a napokon hladko porazila Stupavu 34:17.