35:26
(16:13)
HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí 35:26 (16:13)
Nejvíce branek: V. Patzel 9/1, Solák 6, Skalický 6 – Dodica 7, Burnazović 6/3, J. Flajsar 5. Rozhodčí: Kremláček, Procházka. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 1:3.
28:34
(15:19)
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
37:20
(21:9)
Michalovce bez problémov porazili Prahu na domácej pôde 37:20, berú si dva body a naďalej zostávajú posledným tímom v lige, ktorý triumfoval vo všetkých dueloch.
37:22
(17:8)
Dunajská Streda nedala Zlínu šancu a do tabuľky si pripisuje dva body za triumf 37:22.
23:33
(13:17)
Plzeňské házenkářky splnily roli papírových favoritek a zejména díky povedenému druhému poločasu zvítězily o deset branek Výhru dvouciferným rozdílem zajistila brankářka Řezáčová přes celé hřiště do prázdné brány. Západočeškám úplně nevyšel vstup do utkání, ale od 17. minuty a stavu 8:7 už své vedení nepustily. Plzeň se tak po výhře nad účastníkem evropských pohárů posouvá v tabulce MOL ligy na třetí pozici. DHC zatím zvítězilo v letošní sezoně ze sedmi zápasů hned pětkrát. Další zápas čeká svěřenkyně trenéra Řezáče až 28.10., kdy se na státní svátek představí ve slovenských Michalovcích.