29:42
(13:21)
Most podal ve druhé půli o něco lepší výkon než v prvním poločase, ale na rozjetou Lublaň neměl žádnou šanci. Slovinky vítězí naprosto zaslouženě, byly ve všech směrech lepším týmem. Z domácí celku zaslouží pochvalu za dobrý výkon podpořený brankami Adéla Stříšková.
30:28
(13:17)
Lovci Lovosice – HC ROBE Zubří 30:28 (13:17)
Nejvíce branek: Bogdanić 6, Hniďák 6, Chotěborský 4, Malý 4 – Mořkovský 8, Mičkal 6/2, Bajer 5. Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/2. Vyloučení: 3:3.
22:22
(12:14)
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
34:25
(22:10)
HCB Karviná – O2XYWORLD HBC Jičín 34:25 (22:10)
Nejvíce branek: Užek 6, Patzel 5, Skalický 4, Nantl 4 – Hlípala 8, Š. Drbohlav 7, J. Dolejší 4/1. Rozhodčí: Petr Kremláček – Filip Procházka. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1. Vyloučení: 5:5.
36:29
(15:9)
KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice – Brno 36:29 (15:9)
Nejvíce branek: Polcar 9, Gřes 6, Ošmera 4 – Koubek 6, Krošík 5/1, Hliničan 5. Rozhodčí: Filip Barták – Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 6/3 – 2/1. Vyloučení: 5:3.
32:32
(16:20)
30:23
(14:13)
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera.
20:19
(10:9)
Dnes to bol taktický boj. Nakoniec ho zvládli lepšie Michalovce, ktoré porazili Dunajskú Stredu 20:19. Vyznamenali sa aj brankárky, tie na oboch stranách pochytali po tri sedemmetrové hody.