Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou: Náhradníci: Trenér:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
SC Marimex Kolín: Náhradníci: Trenér:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Trenér:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Trenér:
HC Dukla Jihlava: Náhradníci: Trenér:
HC Baník Sokolov: Náhradníci: Trenér:
HC RT TORAX Poruba 2011: Náhradníci: Trenér:
DRACI PARS ŠUMPERK: Náhradníci: Trenér:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
Rytíři Kladno: Náhradníci: Trenér:
AZ Havířov: Náhradníci: Trenér:
HC ZUBR Přerov: Náhradníci: Trenér:
VHK ROBE Vsetín: Náhradníci: Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Trenér:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Náhradníci: Trenér:
SHK Drtiči Hodonín: Náhradníci: Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Náhradníci: Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Náhradníci: Trenér:
HK Opava: Náhradníci: Trenér:
HK Nový Jičín: Náhradníci: Trenér:
SKA Petrohrad: Náhradníci: Trenér:
HC Sibir Novosibirsk: Náhradníci: Trenér:
HC Děčín: Náhradníci: Trenér:
HC Draci Bílina: Náhradníci: Trenér:
Mostečtí Lvi: Náhradníci: Trenér:
HC Vlci Jablonec nad Nisou: Náhradníci: Trenér:
HC Trutnov: Náhradníci: Trenér:
HC Dvůr Králové n. Labem: Náhradníci: Trenér:
HC Klatovy: Náhradníci: Trenér:
HC Stadion Cheb: Náhradníci: Trenér:
IHC Králové Písek: Náhradníci: Trenér:
HC Řisuty: Náhradníci: Trenér:
HC Tábor: Náhradníci: Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Náhradníci: Trenér:
BO Ostrava Vítkovice Steel: Náhradníci: Trenér:
Black Dogs Budweis: Náhradníci: Trenér:
HC SLOVAN Bratislava: Náhradníci: Trenér:
HK Gladiators Trnava: Náhradníci: Trenér:
KAA Gent: Náhradníci: Trenér:
Dynamo Kyjev: Náhradníci: Trenér:
Molde FK: Náhradníci: Trenér:
Ferencváros Budapešť: Náhradníci: Trenér:
Olympiakos Pireus: Náhradníci: Trenér:
Omonia Nikósie: Náhradníci: Trenér:
Apollon Limassol FC: Náhradníci: Trenér:
KKS Lech Poznaň: Náhradníci: Trenér:
Slavia Karlovy Vary: Náhradníci: Trenér:
FC Slavoj Vyšehrad: Náhradníci: Trenér:
SK Sparta Kolín: Náhradníci: Trenér:
FK Viktoria Žižkov: Náhradníci: Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Náhradníci: Trenér:
FK Baník Sokolov: Náhradníci: Trenér:
AC Sparta Praha B: Náhradníci: Trenér:
FK Králův Dvůr: Náhradníci: Trenér:
FC Velké Meziříčí: Náhradníci: Trenér:
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Náhradníci: Trenér:
SK Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
SK Dynamo Č. Budějovice: Náhradníci: Trenér:
FK Příbram: Náhradníci: Trenér:
FK Pardubice: Náhradníci: Trenér:
MŠK Žilina B: Náhradníci: Trenér:
Slavoj Trebišov: Náhradníci: Trenér:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Náhradníci: Trenér:
MFK Skalica: Náhradníci: Trenér:
MŠK Púchov: Náhradníci: Trenér:
MFK Dukla Banská Bystrica: Náhradníci: Trenér:
FC Košice: Náhradníci: Trenér:
ŠK Slovan Bratislava U21: Náhradníci: Trenér:
Partizán Bardejov: Náhradníci: Trenér:
FC Petržalka: Náhradníci: Trenér:
FC ŠTK 1914 Šamorín: Náhradníci: Trenér:
KFC Komárno: Náhradníci: Trenér:
FK Poprad: Náhradníci: Trenér:
FK Železiarne Podbrezová: Náhradníci: Trenér:
TJ Cement Hranice: Náhradníci: Trenér:
SHC Maloměřice Brno: Náhradníci: Trenér:
HBC Kladno: Náhradníci: Trenér:
TJ Kovo Praha: Náhradníci: Trenér: