6:3
(4:1, 2:2)
konec
1. Novotný (Ošlejšek), 4. Šmahel, 11. Pospíšil (Göndör, Šmahel), 20. Göndör (Šmahel), 29. Šmahel (Müller), 40. Novotný (Šmahel, Müller) – 13. Heča (Pavlůsek), 30. Šiller (Trenčan), 34. Heča (Červenka, Šiller)
3:4
(3:2, 0:2)
konec
10. Slavíček (Strnad, Halbych), 12. Bílek (Kindera, Halbych), 19. Slavíček (Stejskal) – 4. Kubík (Kafka), 15. Kafka (Kubík), 21. Kubík (Kafka, Šinágl), 24. Kern (Všetečka, Kafka)
6:7
(4:3, 2:3 - 0:1)
po prodl.
1. Kučeřík, 3. Sedláček (Kučeřík), 9. Hrachovina (Barus), 15. Klaus (Dufek), 25. Dufek, 40. Kachlík – 16. Chludil (Pavlůsek, Suhrada), 18. Suhrada (Gazda), 18. Pavlůsek (Chludil, Šindelek), 31. Bachánek (Gazda, Suhrada), 38. Gazda (R. Hrazdíra), 40. Karafiát (Gazda), 42. Pavlůsek (Chludil)
7:2
(3:1, 4:1)
konec
11. Bernard (Tvrzník), 15. Hašek, 16. Plos (Hašek, Tvrzník), 24. Hašek (Bernard), 32. Plos (Šulek, Tvrzník), 32. Poul (Hašek, Bednařík), 40. FIlip (Hašek, Pavlata) – 17. Kafka (Josefus), 28. Chamrád (Sem)
3:2
(2:0, 1:2)
konec
17. Halbych (Strnad, Slavíček), 20. Novák (Kvasnička, Bílek), 22. Bílek (Strnad, Slavíček) – 31. Lukáš Novák (Žmola, Hrabovetskyi), 39. Jindra (Komínek)
3:14
(1:6, 2:8)
konec
1. Müller (Šmahel, Ošlejšek), 28. Novotný (Göndör, Ošlejšek), 31. Šmahel – 3. Bachánek (R. Hrazdira, A. Hamrla), 6. Gazda (Brida), 13. Gazda (Suhrada), 15. Gazda (Suhrada, Chludil), 16. Suhrada (Chludil, Gazda), 16. R. Hrazdira (Šindelek), 23. Šindelek (Brida), 23. Gazda (Chludil), 32. Gazda (Chludil), 34. Gazda (Karafiát), 36. Pavlůsek (Chludil, Karafiát), 37. Suhrada (Gazda, R. Hrazdira), 39. Hamrla (Karafiát), 39. Suhrada (Gazda)
9:2
(7:0, 2:2)
konec
4. D. Hrachovina (Barus, Klaus), 5. Strýček, 9. Barus (D. Hrachovina, Klaus), 13. Kazlepka (Kučeřík, Strýček), 15. Sedláček (D. Hrachovina), 18. Dufek (Sedláček, Rosendorf), 18. Dufek (Strýček), 32. Kazlepka, 39. Hrachovina (Rosendorf) – 23. Šiller (Pavlůsek, Červenka), 40. Pavlůsek (Nowak, Heča)
4:2
(1:2, 3:0)
konec
18. Brandejský (Hašek), 28. Plos (Filip, Tvrzník), 30. Brandejský (Petráš, Pavlata), 39. Petráš (Tvrzník, Plos) – 14. Novák (Chvoj), 14. Jindra (Komínek)
Domácí zadělali na úspěch v první třetině, v níž soupeři nasázeli čtyři góly a inkasovali jediný. Ve druhém poločase už se Külzerova družina nikam přehnaně nehnala, oba celky přidaly po dvou gólech a celkově tak diváci viděli devět zásahů.
Boskovice čeká v 15 hodin další domácí zápas, tentokráte proti Zlínu. Uherský Brod se přesouvá do Brna, kde mu startuje zápas taktéž ve tři hodiny odpolední.