Challenger Praha (Antuka)
2:1
6:1
3:6
6:3
Oscar Otte zvládl třísetové utkání s domácím tenistou Jiřím Lehečkou, výsledkem 6:1, 3:6 a 6:3 postoupil na pražském challengeru do čtvrtfinále.

První set měl hladký průběh. Sedmadvacetiletý rodák z Kolína nad Rýnem v něm dominoval a za necelou půl hodinu soka převálcoval 6:1. Ve druhém setu ovšem Jiří Lehečka zabral, naopak konkurent začal více chybovat. Brejk získaný hned v prvním gemu udržel až do konce sady, za stavu 5:3 pak uzavřel dějství čistou hrou na příjmu.

Rozhodující sadu otevřel Oscar Otte brejkem. I on, podobně jako protihráč, si tuto výhodu dokázal udržet až do samotného závěru a i on završil střetnutí na příjmu, když proměnil hned první mečbol.

Ve čtvrtfinále se Oscar Otte utká s vítězem duelu Maxime Cressy – Alejandro Tabilo.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:1
6:4
1:6
6:4
Michael Vrbenský se nakonec může radovat z postupu do čtvrtfinále, favorizovaného Andreje Martina totiž dokázal porazit poměrem 6:4, 1:6, 6:4. Český hráč v prvním setu obrátil jeho vývoj a povedlo se mu vyhrát poměrem 6:4. Druhá sada byla pro změnu pod taktovkou slovenského hráče, který jí získal snadnou 6:1. Třetí set se nesl v duchu nespočet brejkbolů, do luxusního vedení 5:2 se dostal Michael Vrbenský, který sice o podání přišel, přesto vyhrál 6:4.
1:2
6:4
4:6
1:6
Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.