Vráblík vítězí ve druhém zápase 3:1 na sety a vyrovnává stav utkání na 1:1.
11:13
11:9
11:8
11:9
Zelinka po oddechovém čase vsadil vše na jednu kartu, zahrál prudký míček do pravé strany, ale minul stůl. Štalzer vyhrál čtvrtý set i zápas a domácí vedou 2:1.
19:47 (TJ Ostrava - El Niňo Praha 2:2)
0:3
8:11
7:11
4:11
Klos vsadil na razanci, zahrál míček po čáře, ale mimo stůl. Zápas tak končí vítězstvím Vráblíka 3:0 na sety. O vítězi celého utkání rozhodne souboj poražených z prvních dvou zápasů mezi Martinkem a Onderkou.
8:11
Z dnešního utkání je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek týdne.
13:11
Štěpán Brhel nedokázal otočit vývoj prvního zápasu. Po dovu setech prohrával 0:2, ale do kázala vyrovnat na 2:2. Jakub Crha byl na konec tím šťastnějším hráčem.
18:46 (Hradec Králové - Hodonín 1:1)
1:3
9:11
11:5
8:11
6:11
David Štěpánek ovládl svůj meč 3:1 na sety. O osudu zápasu rozhodla jeho pevná ruka v koncovce třetího setu. Vlastimil Buben byl poté hodně frustrovaný a jeho hra nabídla více nevynucených chyb. Hradec Králové hraje doma s Hodonínem 1:1 na zápasy.
19:19 (Hradec Králové - Hodonín 2:1)
3:1
11:4
11:9
7:11
11:9
Tento zápas měl šťávu, Marek Klásek ho ovládl ve čtyřech setech poměrem 3:1. Oleksandr Tymofiejev vyprodukoval spoustu nevynucených chyb a toho dnes stálo vítězství. Hradec vede doma na Hodonínem 2:1 na zápasy.
19:53 (Hradec Králové - Hodonín 3:1)
3:1
9:11
11:1
11:6
11:9
V posledním zápase, který se nesl v kamarádském duchu. Porazil Jakub Crha Davida Štěpánka 3:1 na sety. Stejným poměrem přehrál i domácí Hradec Králové Hodonín. To je dnes z mé strany všechno. Budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
13:11
Pátý set získal David Reitšpies v poměru 13:11 a třemi vítěznými sety v řadě za sebou otočil vývoj zápasu.
19:01 (Cheb - KT Praha 2:0)
3:0
11:5
11:7
11:7
Antonín Gavlas ml. se moc nezapotil a nad Tomášem Pavelkou vyhrál 3:0 na sety. Tak tohle byl rychlý duel. Za moment započne třetí match a uvidíme, zda bude tím posledním.
19:18 (Cheb - KT Praha 2:1)
0:3
4:11
3:11
5:11
Olejník nedal soupeři žádnou šanci a snížil celkové skóre na 1:2 z pohledu pražského celku. Čeká nás tedy pátý souboj, který započne za moment.
11:8
David Reitšpies proměňuje hned první mečbol a vítězí nad Tomášem Pavelkou v pěti setech. Chebský výběr tak slaví vítězství nad pražským KT po čtyřech duelech.