PZ Kladno – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 6:1 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 5:2 (kon.) | Plzeň – Kladno 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 6:1 (kon.) | Třinec – Havířov 2:5 (kon.) | Jihlava – Liberec 2:6 (kon.)
Chomutov – Hvězda Praha 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Poruba 12:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (kon.)
Tábor – Technika Brno 5:6 (po pr.) | Pardubice – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Sparta Praha
6:1 (0:0, 2:0, 4:1)
HC Kobra Praha
Čtvrtek 24.10.2019, 15:30 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Dohráno! Sparta ve třetí třetině podala přesvědčivý výkon a čtyřmi brankami rozhodla o svém vítězství. To je ode mne z Tipsport areny vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (17:23:47)

59:29
    Na konci krátké domácí kombinace stál Michal Vitouch, jehož slabší pokus minul klec Kobry.

58:35
    Viktor Procházka (KOB) míří na trestnou lavici za nesportovní chování, hosté zbytek duelu dohrají ve čtyřech.

58:32
    Kobra se dostala do postavení mimo hru, po krátké pauze tak uvidíme vhazování před domácí modrou čarou.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:22
    Sparta právě vstřelila branku!
    Kadlec musí ze své klece lovit další kotouč, po rychlé akci se prosadil MICHAL VITOUCH – 6:1! Pro hosty je tohle hodně nedůstojný závěr zápasu, ve kterém místy domácí celek přehrávali. Bez asistence.

57:14
    Domácí početní výhodu rychle přetavují v další gól, dvě a půl minuty před koncem tak vedou už o čtyři branky! Tentokrát kotouč za Kadlece z modré čáry poslal JAKUB TŮMA! Asistence: Sebastian Höll, David Senčák.

56:24
    Teprve podruhé v zápase se vylučuje, Adam Čečetka (KOB) je vykázán za napadení. Sparta si poprvé zahraje přesilovku.

56:01
    Kobra se pokusila založit protiútok, Sparta ale její útočníky zneškodnila už ve středním pásmu.

55:16
    Hosté měli namále, mohli prohrávat už o čtyři branky! Kadlec ovšem neposedný kotouč na poslední chvíli vytěsnil betonem mimo nebezpečí!

54:35
    Kobří obrana teď naprosto selhala, Sparta upravuje stav zápasu na 4:1! Nebezpečný závar v další branku přetavil SEBASTIAN HÖLL, který jednoduše doťukl kotouč za bezmocného ležícího Kadlece, a zadělal si tak na hattrick! Asistence: David Senčák.

53:58
    Frydrich poslal podél mantinelu kotouč do střední třetiny, kde se k němu jako první dostal jeden z domácích.

53:31
    Do skvělé pozice se dostal Adam Mácha, který ale nakonec nedosáhl na skákající kotouč před brankou.

53:13
    Tůma přenechal kotouč Červenkovi, Kadlec jeho následné zakončení schoval do rukavice.

52:30
    Sledujeme velmi fyzickou hru, prim na ledě hrají obrany. Ani jeden tým nenechává soupeři nic zadarmo.

52:03
    Osm minut před koncem dějství se hra přesouvá před Kadlece, kam puk zavezl Adam Mácha.

51:20
    V rohu za Dlouhým se bojuje o kotouč, Kobra je v posledních chvílích aktivnější a vybojovala si útočné pásmo.

50:46
    Rejna nabídl kotouč na modrou čáru Šestákovi, jehož zakončení Dlouhý vyrazil do rohu kluziště.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 32. Červenka (David, Theimer), 39. Höll, 45. Straka (Menzel), 55. Höll (Senčák), 58. Tůma (Höll, Senčák), 58. Vitouch – 43. Svoboda

HC Sparta Praha: Dlouhý (Hrabal) – Tomov (A), Ludvík, Ducháč (A), Tůma, Menzel, Adamec (C), Horáček – Mácha, Höll, Straka, David, Václavík, Červenka, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.
    HC Kobra Praha: Kadlec (Peyerl) – Jiráček, Nápravník A., Bucek (A), Mašek, Šesták, Bartoň, Frydrich – Král (C), Nápravník O., Čečetka, Půlpán, Halfar, Procházka, Strnad, Rejna, Svoboda, Bauer, Krásný.

Rozhodčí: Pastier – Špůr, Maňák.