Litoměřice – Poruba 2011 | 6:1 (kon.) | | | Chomutov – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Motor ČB – Havířov | 5:3 (kon.) |
Jihlava – Sokolov | 6:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Třebíč | 3:2 (po pr.) | | | Přerov – Frýdek-M. | 1:2 (po pr.) |
Slavia – Prostějov | 3:1 (kon.) |
Boston – Montreal | 3:1 (kon.) | | | Vancouver – Edmonton | 2:3 (kon.) |
Chabarovsk – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Vladivostok – Spartak Moskva | 0:2 (kon.) | | | Kunlun – Viťaz | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Ufa – Jokerit | 2:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Petrohrad | 2:4 (kon.) |
David Servis – China Golden Dragon | 9:1 (kon.) |
HC UP Olomouc – VUT Cavaliers Brno | 6:0 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
Avangard Omsk
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
48. T. Zohorna (H. Zohorna, Golubev) – 2. Andrighetto (Širokov), 39. Klinkhammer (Širokov, Beck)
Rozhodčí: Naumov, Olenin – Sadovnikov, Šeljanin
Diváci: 4 943
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Langhamer) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Ignatovič, Turbin, Kamalov, Alexandrov – H. Zohorna, Golubev, T. Zohorna (C) – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A) – Rasskazov, Ruděnkov (A), Fajzullin – Železkov, Veličkin, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Bobkov (D. Kostin) – Bondarev, Pokka, Jemelin (C), Vojnov (A), Manuchov, Franson (A) – Širokov, Gračjov, Andrighetto – Dědunov, Stas, A. Potapov – Beck, A. Těreščenko, Klinkhammer – Košelev, K. Semjonov, Jaremčuk – I. Makarov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Bobkov (D. Kostin) – Bondarev, Pokka, Jemelin (C), Vojnov (A), Manuchov, Franson (A) – Širokov, Gračjov, Andrighetto – Dědunov, Stas, A. Potapov – Beck, A. Těreščenko, Klinkhammer – Košelev, K. Semjonov, Jaremčuk – I. Makarov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Naumov, Olenin – Sadovnikov, Šeljanin
Diváci: 4 943
Hynek Zohorna (Chabarovsk) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:23
Ondřej Vitásek (Chabarovsk) 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:01
Michal Jordán (Chabarovsk) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:20
Tomáš Zohorna (Chabarovsk) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:48