Ufa – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:2 (1:0 po s.n.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
Soči – Minsk 4:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 03.12.2019, 17:30 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

To je z mé strany v tuto chvíli vše. Přeji Vám krásný zbytek dne! (20:01:09)

Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) 35 střel, 33 zásahů, 94,29%

Statistiky zápasu
    Střely na branku 35:30
    Hity 4:7
    Trestné minuty 6:12

Skončil zápas mezi Novgorodem a Jekatěrinburgem. Domácí po většinu zápasu tahali za delší konec, ale dvakrát o svůj hubený náskok přišli a v prodloužení udeřil hostující Peter Holland, který rozhodl o tom, že Jekatěrinburg vyhrál tento zápas poměrem 2:3 v prodloužení. Domácí byli v utkání sice aktivnější, ale stačilo to pouze na jeden bod.

62:24 Peter HOLLAND - 2:3

62:24
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hosté si berou bod navíc! PETER HOLLAND projel středním pásmem a následně z levého kruhu vypálil křižně na lapačku Anderse Lindbäcka, kterému se nepovedlo zasáhnout. Asistence: Nikita Trjamkin.

62:05
    Až nyní pálil Ty Rattie, ale jeho střela byla ztečována do ochranné sítě.

61:50
    Domácí stále kombinují vepředu, ale střela nepřichází.

61:35
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

61:12
    Z mezikruží pálil Nikita Trjamkin, ale Anderse Lindbäcka nepřekonal.

60:33
    Puk po střele Žafjarova skončil jen pár centimetrů před brankovou čarou, odkud jej hostující obránci dostal do bezpečného prostoru!

60:17
    Střelu Dana Sextona domácí brankář polapil.

60:10
    K puku se po vhazování dostávají hosté.

60:01

Skončila třetí perioda, ve které se podařilo hostujícím hokejistům vyrovnat skóre na finálních 2:2. O srovnání se postaral Dan Sexton. Následovat bude prodloužení.

Střely na branku 34:26

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 18. Varnakov (Šenfeld), 38. Bočarov (Schroeder, Rattie) – 21. Dawes (Macek, Alexej Vasilevskij), 53. Sexton (Batyršin, Dawes), 63. Holland (Trjamkin)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Mišarin, Minejev – Rattie, Schroeder, Žafjarov – Šenfeld, Varnakov (A), Szczechura – D. Iljin (A), Bočarov, Verjajev – Gončaruk, Smolin, Stalnov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Batyršin, D. Bodrov (A), Mamkin, Valitov, I. Višněvskij – Sexton, Dawes (C), Macek – Obidin, Holland, Mozer – Bělousov, Chripunov, Litovčenko (A) – Ovčinnikov, V. Popov, Ivašov.

Rozhodčí: Gofman, Sergejev – Maximovskij, Judin