Cremonese – Empoli 1:0 (kon.) | Janov – Ascoli 3:2 (kon.) | Fiorentina – Cittadella 2:0 (kon.)
Janov CFC
3:2 (1:0)
Ascoli Picchio FC
Úterý 03.12.2019, 18:00Italský pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký večer. (19:53:22)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:12.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl pět branek. Janov nakonec potvrdil roli favorita a porazil Ascoli 3:2, a to i přesto, že dvacet minutek před koncem ještě prohrával. Domácí ale byli lepším týmem, po celý zápas a vyhráli zcela zaslouženě. Janov tedy postupuje do další fáze italského poháru, naopak Ascoli v poháru končí.

90+5

90+4
    Po rohu ale míč sebral Jandrei, který tak hodně pomohl svým zadákům.

90+4
    Rohový kop pro Ascoli.

90+3
    Domácí zvládají konec utkání na jedničku, kontrolují své vedení a vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Cassata, přichází Rovella.

88
    Domácí tentokrát zastavil útočný faul a hrát tedy bude Ascoli.

86
    Domácí chybovali a hosté šli dopředu, ale také je zastavila velice nepřesná přihrávka.

84
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Jagiello, přichází Panděv.

82
    A domácí pokračují ve svém tlaku a znovu se tlačí dopředu.
    80. Andrea PINAMONTO - 3:2

80
    Janov právě vstřelil branku!
    A domácí možná rozhodující branku právě vstřelili, protože jdou do vedení 3:2! Po centru se k míči dostal zcela volný ANDREA PINAMONTI, který technickým pokusem míč uklidil za brankáře.

80
    Deset minutek mají oba celky na to, aby tento duel rozhodly. Jinak přijde na řadu prodloužení.

78
    Po zisku míče se ale dopředu vydali i hosté, byl z toho zajímavý centr, ale žádný z hráčů se do zakončení neprodral.

Jakub Kopřiva

Branky: 15. Pinamonti, 74. Criscito, 80. Pinamonto – 49. Baretta, 71. Criscito (vla.)

Karty:   43. Biraschi (JAN) – 23. Brlek (ASI), 35. Troiano (ASI), 70. Laverone (ASI)

Janov CFC: Jandrei – Biraschi, Romero, Criscito, Pajač – Jagiello (78. Panděv), Radovanovič, Cassata (87. Rovella) – Agudelo – Pinamonti, Cleonise (71. Sturaro)
    Náhradníci: Klimavičius, Marchetti, Sturaro, Goldaniga, Rovella, Radu, Favilli, Ebongue, Panděv.

Ascoli Picchio FC: Lanni – Laverone, Ferigra, Valentini, D´Elia – Gerbo, Troiano, Brlek (86. Cavion) – Ninković (51. Rosseti) – Baretta (68. Da Cruz), Ardemagni.
    Náhradníci: Brosco, Gravillon, Cavion, Andreoni, Scorza, Rosseti, Scamacca, Petrucci, Padoin, Leali, da Cruz, Chajia.