Michalovce – Miskolc 3:6 (kon.) | Košice – Zvolen 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – HC Slovan 2:1 (po pr.)
Poprad – Detva 3:0 (kon.) | Trenčín – MAC Budapešť 8:2 (kon.) | Nitra – Nové Zámky 2:1 (kon.)
HK Poprad
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HK Detva
sk Pátek 06.12.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 29. kolo

V prostrednej tretine sme videli jeden presný zásah. Na konečných 3:0 pre Poprad upravil z trestného strieľania Svitana v 47. minúte. Zápas domáci ovládli najmä v druhej tretine a predĺžili svoju víťaznú šnúru už na šesť duelov po sebe. (20:17:09)

59:40
    Hostia síce majú puk na hokejkách, no rozhodne sa už dopredu ani netlačia.

59:12
    Handlovský naskočil na ľad z trestnej lavice a ihneď sa zapojil do ofenzívy. Napokon spolupráca kamzíkom nevyšla, videli sme nepresnú prihrávku.

58:48
    Preisinger získal puk na svoju hokejku a bezpečne opäť oslobodil svoj tím vyhodením puku.

58:05
    Strela Gachulinca od modrej čiary bola síce tvrdá, no bola zablokovaná a domáci potom dokázali bezpečne vyhodiť puk.

57:45
    Detva musela novú akciu rozbiehať spoza Petríka a napokon sa jej podarilo získať útočné pásmo a rozprúdiť kolotoč.

57:04
    Presilovku opäť budú hrať hokejisti Detvy. Lukáš Handlovský dostáva dve minúty za podrazenie.

56:03
    Šišovský dával krížnu prihrávku pred bránu na hokejku Fekiača, no tomu sa z prvej strieľať nepodarilo a následne domáci aj pomocou chyby hostí dostali puk aspoň do stredného pásma.

55:30
    Detva už hrá v plnom počte a začína sa presilová hra o dvoch korčuliarov.

55:14
    Preisinger napádal rozohrávku Frederika Fekiača a podarilo sa mu nazbierať zopár cenných sekúnd.

54:37
    A bude z toho detvianska presilovka štyroch proti trom. Lukáš Handovský dostáva dve minúty za hákovanie.

Dnešné stretnutie sleduje 1 294 divákov.

54:11
    Tak napokon už je známe, prečo sa hra presúva pred Vošvrdu. Patrik Svitana obral svoj tím o presilovku, dostáva dve minúty za hákovanie.

54:11
    Detvania dokázali nazbierať hodne cenných sekúnd. Vošvrda bol donútený prikryť puk a vhadzuje sa v obrannom pásme Popradu.

53:26
    Poprad získava presilovú hru. Detva dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

53:25
    Zagrapan s Bjalončík sa dostávali do zaujímavej príležitosti, no napokon im to prekazili čiaroví rozhodcovia, ktorí pískali ofsajd.