Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 3:2 (kon.) | Litomyšl – Havířov 3:7 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 7:3 (kon.) | Písek – Kobra 6:5 (po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
7:3 (1:0, 1:1, 5:2)
HCM Warriors Brno
Neděle 22.12.2019, 17:15 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

Tímto se s vámi loučíme a těšíme se na vás příště. (19:36:41)

Poslední třetina byla bohatá jak na góly pro Vsetín, tak i na vyloučení na obou stranách. Góly padali hlavně v první polovině třetiny, nakonec domácí za celou periodu posbírali 5 gólů. Warrioru se podařilo v druhé polovině třetiny využít přesilové hry, ale na skóre domácích do nestačilo.

58:44
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Baďura – 2 min., podrážení). Trest odpyká Hilšer.
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Antoňů – 2 min., hrubost).

57:54
    Warriors Brno právě vstřelili branku!
    Autorem gólu je TADEÁŠ DEL FAVERO. Asistence: David Karpíšek, David Bocián.

57:35
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kožený – 2 min., sekání).

57:09
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Frimel – 2+2 min, hrubost). Trest odpyká Houser.
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Vysloužil – 2+2 min, hrubost).

56:40
    Hraje se pouze před Kašparem.

55:04
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Střelou TOMÁŠE FRIMELA domácí navyšují svůj velký náskok. Asistence: Martin Baďura, Matyáš Veselý.

53:44
    Domácí využívají hry v šesti a za záda Kašpara se prosazuje VOJTĚCH VRÁNA. Asistence: Jakub Apolenář, Stanislav Kunst.

53:39
    Domácí hrají bez brankáře.

53:14
    Obě mužstva v plném počtu.

51:59
    Baďura se pokusil nahrát Frimelovi na druhé straně brány, kotouč si však na svou stranu přebrali hosté.

51:14
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vašenka – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Krška – 2 min., hrubost).

49:52
    Oddechový čas pro hosty.

49:52
    MARTIN BAĎURA dostal přihrávku do pravého kruhu, odkud se rozjel k bráně a kotouč prostřelil mezi Kašparovi betony. Asistence: Patrik Zeman.

48:48
    Warriors se dostali do útočného pásma, kde se snaží prosadit, ale jsou soupeřem vytlačeni zpátky do středního pásma.

48:12

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 14. Klímek (Pernický, Vavřík), 29. Vavřík (Kunst, Pospíšil), 44. Vavřík (Holáň, Hilšer), 46. Klímek (Hilšer, Holáň), 50. Baďura (Zeman), 54. Vrána (Apolenář, Kunst), 56. Frimel (Baďura, Veselý) – 23. Krška (Favero, Kašpar), 41. Rašovský (Kavický), 58. Favero (Karpíšek, Bocián)

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Málek) – Holáň, Kožený, Zeman, Pernický, Houser, Kunst, Kočí – Vašenka, Apolenář, Pospíšil, Veselý, Vrána, Hilšer, Klímek, Baďura, Vavřík, Frimel.
    HCM Warriors Brno: Kašpar (Vystavěl) – Mituchovič, Daněk, Klimeš, Bocián, Sedláček – Krška, Karpíšek, Marčík, Rašovský, Vysloužil, Del Favero, Kavický, Staněk, Antoňů.

Rozhodčí: Čech – Poláček, Pospíšil