Riga – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 3:4 (po pr.)
Čtvrtek 26.12.2019, 17:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:28:21)

Československá stopa v utkání

David Sklenička (Jokerit Helsinky) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:47

Střely na branku: 17 – 34

Je dobojováno. Hosté rozhodli o dvou bodech na začátku druhé minuty přesilové hry a tu využili. Získali tak bonusový bod navíc, domácí se musí spokojit s bodem jedním. Sledovali jsme pohledné utkání, šťastnější nakonec byli hosté z Helsinek.

61:01 Veli-Matti SAVINAINEN - 3:4

61:01
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen se to hostům povedlo a rozhodují o tom, že si připíší bonusový bod navíc. VELI-MATTI SAVINAINEN doklepl do brány odražený kotouč po střele Haapaly a je konec – 3:4. Asistence: Henrik Haapala a Petri Kontiola.

60:36
    Hosté se snaží udeřit v dohrávající přesilové hře, domácí se statečně brání, ale stále čelí hostujícímu tlaku.

60:29
    Po ráně hostů končí puk ve středním pásmu a hra je přerušena. Před domácí brankou zůstal ležet Čerepanov a už je v péči lékařů.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Domácí se osvobozují a už to vypadá, že zápas dojde minimálně do prodloužení.

59:35
    Peter Regin z levé strany vyslal svižnou ránu, ale tu vykryl Konovalov. Svým dalším zákrokem tak podržel svůj tým.

59:07
    Jokerit si bere oddychový čas.

59:07
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Roman Savčenko – 2 min., podrážení).

58:41
    Hosté se dostali do kombinace před domácí klecí, obrana Lokomotivu však dokázala zakročit. Nicméně stále se hráči Jokeritu drží u Konovalova.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 22. Kajumov (Kovalenko, Alexejev), 37. Kajumov (S. Da Costa, Alexejev), 53. Pääjärvi (J. Averin) – 8. Joensuu (Regin), 39. Joensuu (Moses, Eronen), 51. Lehtonen, 62. Savinainen (Haapala, Kontiola)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Markov, Rafikov (A), Afanasjev, Kronwall (C), Čerepanov, Savčenko, Sidorov – Kudrjavcev, Lander, Tkačjov – Pääjärvi, S. Da Costa, J. Averin (A) – Kajumov, Alexejev, Kovalenko – Polunin, Ivanov, Kraskovskij.
    Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – Lehtonen, D. Sklenička, Lööv, Lepistö (A), Eronen, Kivistö, E. Räsänen – Joensuu, Regin (C), O'Neill – Savinainen, Kontiola, H. Ikonen – Haapala, Norman, Moses – Oksanen, Pihlström, Anttila (A).

Rozhodčí: Kuljov, Spirin – Gorděnko, Maximovskij