Vladivostok – Chabarovsk 0:2 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Dynamo Moskva 5:4 (2:0 po s.n.)
Soči – Spartak Moskva 1:0 (po pr.) | Čerepovec – Petrohrad 3:2 (po pr.)
HK Soči
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Spartak Moskva
Neděle 29.12.2019, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:16:03)

Dnešní utkání sledovalo 8 165 diváků.

Československá stopa v utkání

Robin HANZL (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:52

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

HK Soči: 20

Spartak Moskva: 20.

Dnešní naprosto nezáživný duel končí nakonec vítězstvím Soči v prodloužení. Nedá se říci, že zaslouženým, protože dnes si nezasloužil vyhrát nikdo. V zápase byla vidět totální marnost v útoku, většina akcí končila ve středním pásmu, případně se oba týmy uchylovaly k nastřelování kotoučů, čímž o něj ale zase snadno přicházely, protože získat zpět se jim nedařilo. Zápas tak rozhodl domácí Sergej Šmeljov, který se podruhé v zápase dostal do brejku a ten druhý již dokázal proměnit.

61:36 Sergej ŠMELJOV - 1:0

61:36
    Soči právě vstřelilo branku!
    SERGEJ ŠMELJOV tentokrát svůj nájezd dokázal proměnit, na rozdíl od situace v první třetině. Domácí útočník našlápl ve středním pásmu, projel kolem bránícího Martinše Karsumse (Spartak Moskva), natlačil se před Hudáčka, kterého překonal střelou nahoru. Asistence: Ilja Proskurjakov.

60:53
    Ilja Proskurjakov (Soči) si připisuje první úspěšný zákrok.

60:20
    První útočnou akci mají domácí, Morgan Ellis drží puk za brankou Spartaku, kde o něj vzápětí ale přišel.

60:01

Není co řešit, vzhledem k tomu, jak marně oba týmy celou dobu hrály, se není čemu divit, že se zápas v normální hrací době nerozhodl a co víc – nepadl ani gól.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Morgan Ellis (Soči) odstaven od puku v rohu, ve třetině Spartaku, ale domácí ještě bojují.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk v držení domácích, kteří ale opět nepřešli přes útočnou modrou.

58:14
    Vhazování ve středním pásmu, puk získávají domácí, kteří ho hned odpalují do třetiny soupeře, kterému tak darují puk.

57:20
    Soči dostává puk ze třetiny, Spartak se s pukem vrací až zpět do vlastní třetiny.

56:38
    Ve třech se domácí hnali do útočného pásma, pak ale vše zazdí Konstantin Klimontov (Soči), který pozdržel puk u modré čáry.