Columbus – Chicago 2:3 (1:2 po s.n.) | Ottawa – New Jersey 3:4 (po pr.) | Minnesota – NY Islanders 1:3 (kon.)
Boston – Buffalo 3:2 (kon.) | Tampa – Detroit 2:1 (kon.) | Florida – Montreal 6:5 (kon.)
Arizona – Dallas 2:4 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 1:2 (po pr.) | Calgary – Vancouver 2:5 (kon.)
Anaheim Ducks
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Pondělí 30.12.2019, 02:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (05:17:47)

3. Claude Giroux (PHI) 0+1

Ve velmi vyrovnaném utkání zvítězila Philadelphia. V prodloužení rozhodl o bodu navíc pro Letce Kevin Hayes po výborné nahrávce Voráčka. Svěřenci kouče Vigneaulta si připsali páté vítězství v posledních šesti zápasech, v tabulce Východní konference se posunuli před Carolinu na páté místo, Anaheim se díky vydřenému bodu posunul na třináctou příčku Západu před San José.

63:53 Kevin HAYES - 1:2

63:53
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hotovo, vítězství bere Philadelphia! Parádní Voráčkův pas za obranu si zpracoval KEVIN HAYES. Američan nezazmatkoval, gólmanovi udělal forhendový blafák a poté puk zasunul k levé tyčce. Asistence: Jakub Voráček.

63:42
    Kaše přenechal na modré čáře Lindholmovi, ten se však na zakončení necítil, místo toho vybruslil do středního pásma, aby neudělal chybu.

63:04
    John Gibson bez větších potíží zpacifikoval přízemní bekhendové zakončení van Riemsdyka z velkého úhlu, americkému forvardovi pokus vůbec nesedl.

62:41
    Giroux naznačil zadovku, místo toho si ale puk přikopl pravou nohou do jízdy. Soupeře tím nezmátl, jeho pokus zblokoval Lindholm.

62:19
    Travis Konecny nabral velkou rychlost po pravém křídle. Ze zápěstí mířil těsně nad horní tyčku, Manson stíhal soka marně.

61:48
    Za vlastní brankou dlouho váhal s rozehrávkou Erik Gudbranson. Nakonec nahrál Kašemu, Sanheim jen těsně nedosáhl na kotouč.

61:17
    Travis Konecny se stahovačkou na levou stranu zbavil Mansona, avšak stejně jako jeho protihráč mířil nepřesně.

60:57
    Další šanci měl Sean Couturier, jeho bekhendová klička byla dobrá, ale zakončení proletělo vedle levé tyčky, Gibson si mohl oddechnout.

60:10
    Claude Giroux se dlouhým pasem snažil oslovit u modré čáry nabrusleného Jakuba Voráčka, toho si ovšem dobře pohlídal Cam Fowler.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, půjde se do prodloužení. I třetí třetina nabídla několik zajímavých šancí, Kačeři dokonce hráli více jak minutu dlouhou přesilovku pěti proti třem, avšak využít ji nedokázali.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Zápas směřuje do prodloužení. Anaheim bude mít poslední šanci na útok, a to po dalším zakázaném uvolnění hostů.

59:11
    Konecnyho vyhození zastavil v rukavici Manson. Bek rychle rozehrál na Kašeho, jenž u úhlu nepřekvapil Elliotta.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:37
    Travis Konecny nedokázal tečovat těžkou nahrávku od van Riemsdyka. Píská se zakázané uvolnění, hra se vrátí do obranného pásma Philadelphie.

58:11
    Getzlaf nemá štěstí. Další šanci měl zpoza branky, když málem překvapil Elliotta. Gólman na poslední chvíli přilepil pravý beton k tyčce.

57:55
    Do útočné třetiny nastřelil kotouč Justin Braun. Cam Fowler dokázal udržet na zádech dotírajícího Konecnyho, po mantinelu nahrál volnému Gudbransonovi.

57:27
    Gólman Letců přerušuje dlouhou pasáž utkání bez přerušení. Zápas směřuje do prodloužení, případný gól by byl s největší pravděpodobností vítězný.

56:58
    Brian Elliott se musel hodně rychle přesouvat proti Carrickovi. Nakonec ovšem zasahovat nemusel, neboť útočník nevystřelil přesně.

56:26
    Jakob Silfverberg se pokusil schovat střelu za beka Niskanena, avšak trefil prváě jeho do výstroje.

55:32
    Vypadalo to na podrážení Gostisbereho za vlastní brankou, avšak hlavní rozhodčí nechávají pokračovat ve hře. Oběť zákroku v podobě Steela se výroku hodně diví.

55:13
    Hraje se dlouho bez přerušení. Kaše pasem napříč celým pásmem našel Lindholma, jenž z velkého úhlu nedokázal zamířit mezi tři tyče.

54:45
    Adam Henrique už byl unavený, bylo to znát. Forvard nahodil za svatyni soupeře a celá lajna včetně něj šla střídat.

54:27
    Probouzejí se i diváci, kterým se nabízený hokej musí líbit. Pokřikem "Lets go Ducks!" ženou dopředu pochopitelně hokejisty Anaheimu.

53:47
    A znovu centr elitní formace! Ten dostal skvělou nahrávku na vrchol pravého kruhu, avšak Elliott proti kanaďanovi zasáhl pravým ramenem.

53:12
    Sanheim pod tlakem chyboval. Zaváhání ale nedokáza využít Ryann Getzlaf, který ze zápěstí zamířil vedle.

52:56
    Erik Gudbranson si na svůj druhý gól ještě bude muset počkat. Střelou od pravého mantinelu trefil do pravé nohy Voráčka.

52:19
    Ondřej Kaše se vydal do přečíslení a podle očekávání o kotouč přišel. Český forvard si nepřišel na Niskanena.

51:49
    Sean Couturier ovládl buly v útočném pásmu. Na modrou nabil Provorovovi, jehož tvrdou ránu zastavil tělem Manson.

51:26
    Kačeři pokračují ve snahách vsítit vedoucí branku, avšak nedaří se. Nicolase Deslaurierse zastavil čistým hitem Shayne Gostisbehere.

50:47
    Andy Andreoff neriskoval, po získání puku v obranné třetině raději vyhodil, nepouštěl se do nějaké riskantní rozehrávky.

50:26
    Dělovka Claudeho Girouxe propadla brankářovi výstrojí, naštěstí pro Kačery černá guma proletěla těsně vedle pravé tyčky.

49:50
    Na druhé straně zase zahrozil Carter Rowney, i v tomto případě předvedl brankář výborný zákrok. Gibson i Elliott dnes předvádí výborné výkony.

49:26
    A hosté mohli jít do vedení! Po nahrávce Pitlicka se před brankou zjevil nikým nepokrytý Farabee, na Gibsona ale nevyzrál.

48:56
    U konce je i Niskanenův trest. Philadelphia se v početní nevýhodě tří proti pěti ubránila na výbornou.

48:10
    S příjezdem Vorobjova do obranného pásma vypálil Cam Fowler, gólman tentokráte včas vyokopl pravý beton.

47:58
    První střela přišla až v závěru dvojnásobné početní převahy, ránu Silfverberga z mezikruží Elliott zastavil levým ramenem.

47:12
    Pas Ryana Getzlafa před branku v pokleku zastavil Sanheim, do bezpečí následně vyhodil touš Sean Couturier.

46:56
    Velká komplikace! U mantinelu Matt Niskanen nedovoleně dohrál soupeře, Letce čeká 71 vteřinové oslabení pěti proti třem, ubrání se?

46:33
    Počátek oslabení zvládli hosté na jedničku, o druhé vyhození v krátkém časovém sledu se postaral Travis Sanheim.

46:06
    Až nyní se přerušuje. Michail Vorobjov je ze střídačky poslán na lavici hanby, dnes už podruhé a znovu za podrážení.

45:58
    Výhoda má dlouhého trvání, svěřenci kouče Eakinse se ale ještě nedokázali probojovat do útočné třetiny, Philadelphia má dobře rozestavené hráče.

45:31
    Hodně zbytečný faul předvedl Michail Vorobjov, jenž za brankou soupeře podrazil Korbiniana Holzera, přičemž německý bek se nacházel pod velkým tlakem. Probíhá výhoda.

44:47
    Kačeři se osovobozují jen za cenu vysokých a dlouhých vyhození. Další takové předvedl Josh Manson. Úvod třetí třetiny, podobně jako té druhé, patří Letcům.

44:29
    Jakub Voráček ujel osobonímu strážci a z levého kruhu tvrdou střelou příklepem vyprášil gólmanův levý beton.

43:58
    Travis Sanheim nahodil do klubka hráčů clonících Gibsonovi ve výhledu, gólman si ale našel prostor, zasáhl vyrážečkou.

43:20
    Presink Seana Couturiera nepřinesl kýžené ovoce. Centr elitní formace nezachytil rozehrávku Lindholma.

42:49
    Ivan Provorov nastřlil puk do útočné třetiny. Chvilku nikdo nevěděl, kam se schoval puk, ten nakonec vypadl z výstroje Niskanena.

42:02
    Icing přichází i na druhé straně. Adam Henrique přecenil rychlostní schopnosti Sama Carricka.

41:30
    Michail Vorobjov nabral velkou rychlost, za pasem od Pitlicka ale bruslil marně. Zakázané uvolnění.

41:05
    Jakob SIlfverberg se dostal ke kotouči za branou soupeře, před ní hledal Comtoise, toho si ovšem výborně postrážil Matt Niskanen.

40:41
    Spíše z nouze nahodil od modré čáry Josh Manson. Trefil prvního stojícího hráče, jímž byl Claude Giroux.

40:09
    I ve třetím dějství patřilo úvodní buly Anaheimu. Henrique ihned nahodil na Elliotta, který ukryl puk v lapačce.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:25.

V prostřední dvacetiminutovce jsme gól neviděli. První část třetiny patřila hostům, Kačery ale podržel jistými zákroky John Gibson. Druhá polovina už byla o poznání vyrovnanější, největší šanci měl Jakob Silfverberg, který v oslabení při samostatném úniku mířil nad.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:50
    Druhá třetina se dohrává v poklidném tempu, za vlastní brankou nechává čas doběhnout Cam Fowler.

39:04
    Před branku hostů nahodil kotouč Carrick. K černé gumě se málem probojoval Getzlaf, doslova na poslední chvíli před ním odpálil kotouč Sanheim.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:19
    Ondřej Kaše je zpátky na ledě, útočník druhé lajny se okamžitě zapojuje do plnění defenzivních povinností.
    38:02 Silfverberg v úniku přestřelil

38:02
    Do samostatného úniku se po chybě defenzivy vydal Jakob Silfverberg, nejproduktivnější hráč Kačerů ale ve velké šanci přestřelil!

37:32
    Z vrcholku pravého kruhu nebezpečně vypálil Matt Niskanen, John Gibson měl co dělat, aby touš udržel ve výstroji.

37:10
    Skoro minuta z početní převahy je pryč. Za svatyní soupeře ztratil rovnováhu Hayes, čehož využil k vyhození Gudbranson.

36:19
    Poprvé se v prostřední části vylučuje. Na trestné lavici již sedí Ondřej Kaše, jenž bruslí podrazil Konecnyho.

36:06
    Claude Giroux sice zvládl buly v obranném pásmu, jenže Provorov se ihned dostal pod tlak, bek vyhozením odevzdal kotouč soupeři.

35:55
    Brian Elliott přináší do obou řad chvilku klidu, neboť se rozhodl vysoké nahození Larssona pro jistotu schovat v lapačce.

35:28
    Teď se hraje opravdu nahoru dolů! Za domácí zakončoval po přihrávce Comtoise centr Isac Lundeström pouze do brankářovi vyrážečky.

34:59
    Na druhé straně z brejku zahrozil rychlý Nicolas Aube-Kubel, jeho forhendový blafák ale Gibson přečetl, poradil si i s dorážkou.

34:34
    Další příležitost měl Ondřej Kaše. Český forvard si ale pro změnu vylámal zuby na gólmanovi.

33:52
    Adam Henrique nahazoval před branku na teč. Z obrany se před svatyní soupeře zničehonic objevil Korbinian Holzer, jehož jemná teč nestačila k tomu, aby puk skončil v síti.

33:17
    Brian Elliott se celou dobu soustředil na puk, ránu Hampuse Lindholma od modré čáry s klidem vyrazil do rohu kluziště.

32:54
    Zakázané uvolnění, hra se přesune zpátky před Elliotta. Voráček svým pasem nenašel hůl Girouxe.

32:26
    Josh Manson nastřelil puk do útočné třetiny v naději, že se k černé gumě nejrychleji dostane domácí hráč. Nestalo se, puk sebral Shayne Gostisbehere.

31:59
    V posledních okamžicích se hra poněkud zklidnila. Cam Fowler dlouhým obloučkem trefil Elliottovu zařízení, gólman před Henriquem raději podržel touš v lapačce.

31:10
    Kevin Hayes párkrát zakvedlal s kotoučem a posléze za branou našel Konecnyho, jenž neuspěl v souboji jeden na jednoho proti Steelovi.

30:40
    Robert Hägg nedokázal na modré zpracovat těžký pas od Girouxe, hosté musejí neprodleně opustit útočné pásmo.

30:01
    Právě jsme se přehoupli do druhé poloviny utkání. Skóre je i nadále vyrovnané, více ze hry má hostující Philadelphia.

29:31
    Brian Elliott vůbec neviděl střelu Hampuse Lindholma. Měl velké štěstí, že proletěla vedle jeho pravé tyče.

29:12
    Teď se už píská. Byl u toho opět Comtois, který příliš rychle přejel modrou čáru a vystavil se tím do ofsajdu.

28:44
    Maxime Comtois zabojoval a jen díky němu se nepískal icing. Levé křídlo třetí lajny v rychlostním souboji přebruslilo Brauna.

28:01
    Vyhození Mansona zpracoval James van Riemsdyk vyoskou holí a jelikož posléze hrál Andy Andreoff, tak rozhodčí přerušil hru.

27:26
    Ryan Getzlaf zadovkou hledal Fowlera, jenže si zřejmě nevšiml, že už se nachází u modré čáry. Kapitán vyhnal Kačery z pásma.

27:06
    Z velkého úhlu se pokusil Elliotta nachytat Sam Carrick. Gólman Philadelphie se nalepil k levé tyčce, kotouč za záda nepustil.

26:49
    Ivan Provorov na modré mizerně zpracoval puk, čehož okamžitě využil Ondřej Kaše. Česk forvard si hodil puk po mantinelu a rázem domácí jeli do přečíslení dva na jednoho. Přihrávku ale dokázal vystihnout jediný bránící Travis Sanheim.

26:20
    Niskanenovo nahození nemohlo brankáře překvapit. John Gibson raději nerozehrával a schoval touš ve výstroji.

25:43
    Kačeři se v úvodu druhého dějství nacházejí po obrovským tlakem. Josh Manson dokázal Anaheim osvobodit pouze za cenu zakázaného uvolnění.

25:08
    Další šanci měl na hokejce James van Riemsdyk, americký forvard natáhl v mezikruží k ráně zápěstím, jež proletěla těsně nad horní tyčkou.

24:58
    Gibson chvíli nevěděl, kde je puk. Stihl se zorientovat doslova na poslední chvíli, k pravé tyčce ještě stihl přiložit beton proti střele Hayese.

24:11
    Justin Braun si počkal, až před branku najede více hráčů a poté vypálil. Gólman si dokázal najít místečko, odkud na kotouč viděl a zakročil pravým betonem.

23:44
    Rozehrávku soka se vydal napadat Carter Rowney. Neuspěl, Sanheim přes něj dokázal přihrát Konecnymu.

23:00
    Z vrcholku pravého kruhu vypálil kapitán Letců Claude Giroux. Gibson na projektil dobře viděl, vyrážečkou ho vyrazil za svou branku.

22:46
    Couturier sice tělem dobře odmítl Holzera, jenže z druhé strany přijel Jacob Larsson, jenž už centra první lajnu touše zbavil.

22:17
    Mladičký Joel Farabee zbrzdil akci, čekal, zda se mu před branku nenajede některý ze spoluhráčů. Nestalo se, a tak Američan nahodil puk na Gibsona a vybojoval alespoň vhazování v útočném pásmu.

21:31
    Švédský bek se ale zachoval zbrkle, když po mantinelu vyslal pas, na který Nicolas Deslauriers neměl šanci dosáhnout. Zakázané uvolnění.

21:13
    Travis Konecny proti početní převaze dvou beků nezmohl vůbec nic. Kotouč mu čistě vypíchl Hampus Lindholm.

20:53
    Kačeři se dokázali probojovat do útočné třetiny, rána Sama Carricka proletěla vysoko nad Ellittovou brankou.

20:10
    Druhá třetina byla zahájena. Buly opět zvládl domácí Ryan Getzlaf, který předal puk Camu Fowlerovi.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:32.

Skončila první třetina utkání mezi Anaheimem a Philadelphií, která nabídla po gólu na každé straně. Do vedení se dostali domácí, když už v první minutě propálil Elliotta tvrdou střelou od modré Erik Gudbranson. Vyrovnání se Letci dočkali v 10. minutě, Voráčkovu ránu dorazil za záda gólmana pohotový Sean Couturier.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:52
    Po výborné nahrávce Steela ještě v pokleku stihl vystřelit Kaše, trefil však přesunujícího se Elliotta.

19:18
    Gibson dlouhým pasem vyslal do úniku Getzlafa, ten ale nesmyslně nahrával naslepo za sebe přímo na hůl Girouxe.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:10
    Úvod přesilovky není dobrý. Getzlaf nezvládl buly, přes všechny čáry vyhodil Justin Braun.

18:06
    Mimo dění hry Michail Vorobjov sekl přes rukavici Deslaurierse. V závěru úvodní dvacetiminutovky si tedy Anaheim zahraje v početní převaze.

17:32
    Od modré nahodil Shayne Gostisbehere, tečovat se snažil Vorobjov. To se mu ovšem nepovedlo, a tak Gibson zapsal snadný zásah vyrážečkou.

17:00
    Proti složité nahrávce si Sam Steel pomohl rukavicí. Touš si zpracoval do jízdy, avšak k zakončení ho nepustil Braun.

16:35
    Z levé strany najížděl sám na gólmana Andy Andreoff. Ten se ještě dokázal probojovat více na střed, mezírku v Gibsonově výstroji ale nenašel.

16:04
    Na druhou stranu se ihned rozjel Konecny podporovaný van Riemsdykem. Druhý jmenovaný dostal nahrávku přímo do hokejky, střelou pouze vyprášil brankářův levý beton.

15:43
    Po střele Comtoise a zákroku Elliotta vznikla před svatyní hostujícího gólmana velká vřava. Puk nakonec získal Braun, jenž ho dostal do středního pásma.

15:09
    Jakob Silfverberg tvrdě dohrál u mantinelu Sanheima, ten mezitím stihl po mantinelu přihrát volnému Gostisbeheremu. Výborný práce kanadského beka.

14:55
    Max Jones se už už hnal do šance, jenže při přebírání puku se ke smůle domácích hokejistů a fanoušků nacházel v postavení mimo hru.

14:23
    Ondřej Kaše v předbrankovém prostoru nestačil přiložit hokejku k ledu po razantním pasu Steela. Z dobré příležitosti není nic.

13:46
    Kevin Hayes dlouho neměl komu nahrát, nakonec si vybral riskatní volbu, a to křižnou nahrávku na Konecnyho. Fowler na puk těsně nedosáhl.

13:09
    Nepíská se icing, neboť černá guma nepřešla přes čáru. Robert Hägg musel zabrat, aby odehrál touš před dotírajícím Kašem.

12:40
    Jakub Voráček vyprodukoval parádní pas napříč celým pásmem na Girouxe, jehož tvrdou ránu gólman na poslední chvíli vyrazil betonem.

12:07
    Sean Couturier sice zvládl buly v útočném pásmu, jenže puk proletěl přesně mezi oběma obránci až do středního pásma. Velká smůla.

11:58
    John Gibson si bez problémů poradil s nahozením Provorova od levého mantinelu, které ukryl ve své lapačce.

11:23
    jenže chybná rozehrávka Kačery stáhla útočnou třetinu i puk. Unavený Sanheim vysokým obloučkem nahodil za Gibsonovu svatyni a šel střídat.

10:30
    Začínáme tedy prakticky od nuly. Kačeři chtějí na gól soupeře okamžitě odpovědět, usadili se v soupeřově obranném pásmu.
    09:45 Sean COUTURIER - 1:1

09:45
    Je vyrovnáno! Střelu Voráčka od modré čáry zpomalil bránící Lindholm. Gibson pokus pouze vyrazil před sebe přímo k SEANU COUTURIEROVI, který se rychle zorientoval a dorazil kotouč za bezmocného brankáře. Asistence: Jakub Voráček a Claude Giroux.

09:22
    Ryan Getzlaf otočkou zpomalil celou akci. Nakonec přihrál vedle sebe stojícímu Henriquovi, jehož nahození si pohlídal gólman.

08:56
    Další zakázené uvolnění, tentokráte na hostující straně, to když se Sean Couturier marně natahoval na pas od Sanheima.

08:13
    za vlastní branku utekl před Voráčkem obránce Korbinian Holzer. Německý bek nechal vystřídat domácí lajnu, následně rozehrál na Shoreho.

07:49
    Kačeři se na chvilku usadili v pásmu, z tlaku pramenila rána Larssona od modré čáry. Rovněž Ellioot předvedl zákrok pravým betonem.

07:23
    Claude Giroux dostal nabito od Voráčka, od levého mantinelu vypálil tvrdou ránu bez přípravy. Gibson se stačil přesunout a zasáhnout pravým betonem.

06:56
    I Aube-Kubel už je na ledě. Domácí zkrácenou přesilovku využít nedokázali, pokračuje se v klasickém počtu pět na pět.

06:16
    A mohlo to být o dvě branky. Ryan Getzlaf si nabruslil před branku, ještě udělal kličku do forhendu, posléze ale z úhlu těsně minul.

05:45
    Trest Joshe mansona je u konce. Následuje minutová početní převaha Anaheimu.

05:26
    při hře čtyři na čtyři dostává šanci i čtvrtá lajna Philadelphie. Odvážný průnik Michalju Vorobjovovi nevyšel, narazil už na Fowlerovi.

04:56
    Skoro minuta z přesilovky pryč a hosté se ještě nedokázali usadit v útočné třetině. Síly na ledě se navíc vyrovnají, neboť zcela mimo puk Aube-Kubel nesmyslně vysekl hokejku z rukou Kašemu.

04:00
    Kačeři zahájili oslbení skvěle. Po vítězném buly vyhodil přes všechny čáry do bezpečí Erik Gudbranson.

03:45
    Máme tu první vyloučení. Josh Manson byl v souboji s Couturierem až příliš agresivní. Dvě minuty za držení.

03:23
    Pěkná kombinace. Po ose Sanheim – Giroux se puk dostal až mezi kruhy ke Couturierovi, ten ovšem v klíčovou chvíli promáchl.

03:10
    Píská se zakázané uvolnění. Ani na podruhé Steelovi pas nevyšel úplně ideálně, Max Jones se za ním natahoval marně.

02:39
    Sam Steel pěknou otočkou úplně zmátl Sanheima, jemuž se zamotaly nohy. Centr druhé lajny posléze hledal před brankou Kašeho, ten nedokázal zakončit přes Brauna.

02:16
    Dlouhá přihrávka po pravém mantinelu, kterou Travis Konecny sice zpracoval, avšak kolem obránce Larssona se neprobil do šance.

01:47
    Další útok hostujícího mužstva zastavil výborným vypíchnutím puku Cam Fowler, přes něhož neprošel Sean Couturier.

01:12
    Tak takový start si Letci z Philadelphie určitě nepředstavovali. Vyrovnat se okamžitě pokusil Jakub Voráček, na Gibsona však nevyzrál.
    00:35 Erik GUDBRANSON - 1:0

00:35
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Parádní start Kačerů do utkání! Henrique přiťukl na modrou čáru ERIKU GUDBRANSONOVI, jehož dělovka propadla Eliottovi mezi pravou rukou a tělem až do sítě! Asistence: Adam Henrique.

00:01

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Ja. Larsson – Carrick, Getzlaf (C), Henrique – O. Kaše, Steel, Jones – Silfverberg (A), Lundeström, Comtois – Rowney, D. Shore, Deslauriers.

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Gostisbehere, P. Myers – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes (A), J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, M. Raffl, Andreoff – Pitlick, M. Vorobjov, Farabee.

Rozhodčí: Meier, Skilliter – Murphy, Suchánek.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Ondřej Kaše (ANA)
    Jakub Voráček (PHI)

Hokejistům Philadelphie se daří o poznání lépe, než jejich pondělnímu soupeři. Letci zatím drží šesté místo na Východě, na první nepostupující Tampu má náskok solidních pěti bodů. Svěřencům kanadského trenéra Vigneaulta skončila čtyřzápasová série výher, když na ledě San José prohráli vysoko 1:6. Týmovou produktivitu vede Travis Konecny, jemuž se podařilo nasbírat již 34 kanadských bodů.

Kačerům se v letošní sezóně vůbec nedaří. Svěřenci kouče Eakinse se nacházejí na předposlední pozici Západní konference, horší už jsou pouze Králové z Los Angeles. Formu Anaheimu v posledních zápasech lze hodnotit jako průměrnou, neboť v posledních šesti zápasech třikrát zvítězili, stejný počet pak zapsali porážek. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jakob Silfverberg, jenž nasbíral 29 bodů.

Všem fanynkám a fanouškům hokeje přeju krásné pondělní ráno! Vítám vás při sledování nejlepší hokejové ligy světa, u zápasu mezi Anaheimem a Philadelphií.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 1. Gudbranson (Henrique) – 10. Couturier (Voráček, Giroux), 64. K. Hayes (Voráček)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Holzer, Ja. Larsson – Carrick, Getzlaf (C), Henrique – O. Kaše, Steel, Jones – Silfverberg (A), Lundeström, Comtois – Rowney, D. Shore, Deslauriers.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Gostisbehere, Hägg – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes (A), J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, M. Raffl, Andreoff – Pitlick, M. Vorobjov, Farabee.

Rozhodčí: Meier, Skilliter – Murphy, Suchánek

Diváci: 16 238