Pittsburgh – Ottawa 5:2 (kon.) | New Jersey – Boston 3:2 (2:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (kon.)
Vegas – Anaheim 5:2 (kon.)
Washington Capitals
3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
New York Islanders
Úterý 31.12.2019, 19:10 • Capital One Arena, Washington • NHL

Ode mne to je pro dnešní utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek Silvestrovského večera a u dalších textových přenosů již v Novém roce 2020 se budu těšit na počtenou. (21:50:34)

Hity: 21 – 24

Máme tu konec dnešního utkání. Islanders si odvážení z ledu Capitals velice cennou výhru 4:3. Třetí třetina nám již žádnou branku nepřinesla. Za Caps dnes skórovali Kuzněcov 2x a Wilson. Za Ostrovany se trefily Cizikas 2x, Nelson a Kühnhackl. Hosté mohou za výhru poděkovat hlavně ve třetí třetině výborně chytajícímu brankáři, který pochytal všechny stoprocentní šance Capitals.

59:00
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2 min., podrážení).

59:00
    Nahození od modré si pohlídal Varlamov a Islanders jsou blízko výhře.

58:35
    Wilson skončil na zemi, ale byl podražen vlastním spoluhráčem.

58:17
    Holtby na střídačce.

58:00
    Poslední dvě minuty utkání.

57:12
    Pánik si vybruslil do střelecké příležitosti, ale v poslední moment byla jeho střela sražena do rohu.

56:38
    Cizikas volný před Holtbym, domácí brankář však drží domácí v zápase.

56:32
    Rozehrávka Capitals končí icingem.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 11. Kuzněcov (Orlov), 15. T. Wilson (Bäckström, Ovečkin), 21. Kuzněcov (Oshie) – 8. Cizikas (Mayfield, Komarov), 11. B. Nelson (Leddy, Beauvillier), 25. Cizikas (M. Martin), 33. Kühnhackl (Barzal, Lee)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Siegenthaler, Carlson (A), Orlov, Jensen, Kempný, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Hagelin, Eller, Pánik – Leipsic, Boyd, Hathaway.
    New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk (A) – Lee (C), Barzal, Kühnhackl – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Johnston, Jo. Bailey (A), Eberle – M. Martin, Cizikas, Komarov.

Rozhodčí: Dwyer, Rooney – Galloway, Kovachik

Diváci: 18.573