Pittsburgh – Ottawa 5:2 (kon.) | New Jersey – Boston 3:2 (2:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (kon.)

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:04
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:30 (23:45:12)

1. Reilly Smith (VGK) 1+1
    2. Jonathan Marchessault (VGK) 2+0
    3. Marc-André Fleury (VGK) 26 zák., 2 góly, 92,9%

Statistiky: Střely na bránu: 43-28; Zablokované střely: 11-13; Vhazování: 51%-49%; Hity: 35-39; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 9-7.
    Marc-André Fleury má šestý nejvyšší počet výher mezi brankáři

Golden Knights dnes otočili utkání s Anaheimem, když skórovali čtyřikrát v řadě a zakončili rok 2019 domácí výhrou v T-Mobile Areně. Gólman Marc-André Fleury se osamostatnil na šestém místě historické tabulky NHL v počtu vítězství brankářů a aktuálně jich má na kontě 455. Skóre. Vegas Golden Knights 5 Anaheim Ducks 2.

59:38
    Shea Theodore se neměl chuť rvát a Maxime Comtois s údery do jeho tváře sportovně přestal. Oba 5 minut.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    58:06 Jonathan MARCHESSAULT - 5:2

58:06
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    JONATHAN MARCHESSAULT si na levé straně obranného pásma rychle srovnal puk na hokejku a poté ho střelou zápěstím poslal do prázdné brány! Asistence: Nate Schmidt a Reilly Smith.

57:04
    John Gibson opustil bránu a Anaheim zkouší zdramatizovat utkání při hře bez brankáře!

56:40
    Dnešní utkání sleduje 18320 diváků.

55:44
    Brayden McNabb na levém křídle vystřelil od modré čáry a John Gibson kotouč podržel v náručí. Po zákroku brankáře Anaheimu následuje komerční přestávka.
    54:34 Jakob SILFVERBERG - 4:2

54:34
    Anaheim právě vstřelil branku!
    JAKOB SILFVERBERG rychle zamíchal s pukem v prostoru mezikruží a krásnou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány! Bez asistence.

53:48
    Marc-André Fleury předvedl další fantastický zákrok a Anaheim se tedy nedokázal prosadit!

52:31
    Mark Stone byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Anaheim si zahraje druhou přesilovou hru v utkání.

51:27
    Vracíme se zpět po komerční přestávce a velké potyčce, po které se zřejmě nakonec nevylučovalo.
    50:56 Jonathan MARCHESSAULT - 4:1

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Mark Stone (Pacioretty), 20. Tuch, 38. R. Smith, 51. Marchessault (TS), 59. Marchessault (Schmidt, R. Smith) – 9. Holzer, 55. Silfverberg

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Theodore, Holden, Engelland (A), Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone (A), Stephenson, Pacioretty – Glass, Stastny, Tuch – Reaves, Nosek, Carrier. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Holzer, Ja. Larsson – Carrick, Getzlaf (C), Henrique – Silfverberg (A), Lundeström, Comtois – O. Kaše, Steel, Jones – Rowney, D. Shore, Deslauriers. Hlavní trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Dean Morton. Čároví: Ryan Gibbons, Bryan Pancich

Diváci: 18320