Pittsburgh – Ottawa 5:2 (kon.) | New Jersey – Boston 3:2 (2:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (kon.)
Vegas – Anaheim 5:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Úterý 31.12.2019, 21:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

59:38
    Shea Theodore se neměl chuť rvát a Maxime Comtois s údery do jeho tváře sportovně přestal. Oba 5 minut.
    58:06 Jonathan MARCHESSAULT - 5:2

58:06
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    JONATHAN MARCHESSAULT si na levé straně obranného pásma rychle srovnal puk na hokejku a poté ho střelou zápěstím poslal do prázdné brány! Asistence: Nate Schmidt a Reilly Smith.

57:04
    John Gibson opustil bránu a Anaheim zkouší zdramatizovat utkání při hře bez brankáře!

56:40
    Dnešní utkání sleduje 18320 diváků.
    54:34 Jakob SILFVERBERG - 4:2

54:34
    Anaheim právě vstřelil branku!
    JAKOB SILFVERBERG rychle zamíchal s pukem v prostoru mezikruží a krásnou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány! Bez asistence.

53:48
    Marc-André Fleury předvedl další fantastický zákrok a Anaheim se tedy nedokázal prosadit!

52:31
    Mark Stone byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Anaheim si zahraje druhou přesilovou hru v utkání.
    50:56 Jonathan MARCHESSAULT - 4:1

50:56
    JONATHAN MARCHESSAULT provedl trestné střílení nádherně, když si u pravé tyče vybruslil do ostrého úhlu a poté nad ležícím Johnem Gibsonem zamířil pod horní tyč! Trestné střílení.

50:55
    Jonathan Marchessault se řítil do samostatného úniku a Josh Manson ho sekl. Trestné střílení pro domácí tým!

50:13
    Chandler Stephenson mohl skórovat po střele z levého kruhu pro vhazování, když teď mířil nad lapačku Johna Gibsona a orazítkoval brankovou konstrukci! Vegas nyní mohlo vést o tři branky.

45:38
    Překonaného Marca-Andrého Fleuryho dokázal zachránit jeden ze spoluhráčů a vyloučený Deryk Engelland se vrátil zpět na led! Obrovská šance.

43:38
    Deryk Engelland vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.
    37:55 Reilly SMITH - 3:1

37:55
    REILLY SMITH využil špatné rozehrávky Ducks, když si rychle vybruslil do pravého kruhu pro vhazování a nádhernou bekhendovou střelou z úhlu zamířil nad ležícího brankáře! Bez asistence.
    19:40 Alex TUCH - 2:1

19:40
    John Gibson tentokrát nedokázal vleže odolat obrovskému závaru ze strany Golden Knights a ALEX TUCH u levé tyče dopíchl volný puk do sítě! Vegas sice přesilovou hru těsně nevyužilo, krátce před přestávkou ale otáčí skóre. Bez asistence.

17:36
    Adam Henrique byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Vegas si zahraje po reklamní přestávce přesilovou hru.
    14:36 Mark STONE - 1:1

14:36
    MARK STONE pěkně vystřelil na vnitřním oblouku pravého kruhu a nádhernou střelou zápěstím nad lapačkou Johna Gibsona vymetl pravý horní roh brány! Stav 1:1. Asistence: Max Pacioretty.

11:04
    Před bránou Johna Gibsona teď vznikl obrovský závar, když se snažili puk dotlačit do sítě Alex Tuch a po něm Mark Stone, brankář Anaheimu ale zůstal vleže nepřekonán a následuje komerční přestávka! Omlouvám se, nakonec to byl útočník Jonathan Marchessault, který pak ani nadvakrát nebo natřikrát neskóroval v blízkosti levé tyče!
    08:13 Korbinian HOLZER - 0:1

08:13
    Jakob Silfverberg se snažil prosadit v blízkosti levé tyče, kde Marc-André Fleury nedokázal puk v kleče udržet a z dorážky ho překonal obránce KORBINIAN HOLZER! Anaheim otevřel skóre a vede v T-Mobile Areně nyní 1:0. Bez asistence.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Mark Stone (Pacioretty), 20. Tuch, 38. R. Smith, 51. Marchessault (TS), 59. Marchessault (Schmidt, R. Smith) – 9. Holzer, 55. Silfverberg

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Theodore, Holden, Engelland (A), Merrill – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Mark Stone (A), Stephenson, Pacioretty – Glass, Stastny, Tuch – Reaves, Nosek, Carrier. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Holzer, Ja. Larsson – Carrick, Getzlaf (C), Henrique – Silfverberg (A), Lundeström, Comtois – O. Kaše, Steel, Jones – Rowney, D. Shore, Deslauriers. Hlavní trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: Peter MacDougall, Dean Morton. Čároví: Ryan Gibbons, Bryan Pancich

Diváci: 18320