Boston – Columbus 1:2 (po pr.) | Buffalo – Edmonton 3:2 (po pr.) | Montreal – Tampa 1:2 (kon.)
NY Islanders – New Jersey 1:2 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 2:3 (po pr.) | Ottawa – Florida 3:6 (kon.)
Winnipeg – Toronto 3:6 (kon.) | Calgary – NY Rangers 4:3 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:2 (kon.)
Colorado – St. Louis 7:3 (kon.) | Vancouver – Chicago 7:5 (kon.) | Vegas – Philadelphia 5:4 (kon.)
Arizona Coyotes
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Anaheim Ducks
Pátek 03.01.2020, 03:08 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (05:52:59)

Česká stopa v utkání
    Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:14

1. Lawson Crouse (ARI) 1+0
    2. Christian Dvorak (ARI) 1+0
    3. Antti Raanta (ARI) 26 zák., 92,9 %

Arizona sice prohrávala na začátku třetí třetiny 1:2, ale poté, co po 26 vteřinách vyrovnala, se jí povedlo dalšími dvěma góly ve 47. a 48. minutě otočit vývoj zápasu a Anaheim přehrát. Domácí dokázali vyhrát druhé utkání za sebou, na druhé straně Ducks prohráli potřetí v řadě.

59:38
    Jenže Ducks nejsou usazeni v útoku a nedaří se jim tam ani dostat.

59:10
    Tak nyní! Gibson odjel na střídačku!

58:35
    Ducks se vůbec nedostávají k tomu, aby mohli odvolat brankáře!

57:45
    Komerční pauza.

57:39
    Ljubuškinova dělovka se odráží od Gibsona zpět do hřiště.

57:05
    Hrají se poslední tři minuty, domácí mají puk ve svém pásmu.

56:20
    Ducks se už poměrně dlouho nepodívali před Raantu. Jejich hra postrádá nápad i energii, stále na nich leží obrat Arizony ze začátku třetí třetiny.

55:25
    Ducks se dopustili zakázaného uvolnění.

55:10
    Čehož ale nedosáhne, pokud se nechá zatlačit ve vlastním pásmo, stejně jako v posledních desítkách vteřin.

54:35
    Hodně rychle se krátí čas Anaheimu, který by potřeboval vsítit kontaktní gól.

53:34
    Ljubuškin nahodil puk směrem na Gibsona, který puk vyráží.

52:32
    Hra je přerušena ve středním pásmu. Komerční pauza.

52:26

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 15. Crouse (Kessel, Stepan), 41. Dvorak (Kessel, Garland), 47. Richardson (Fischer, Hinostroza), 48. Söderberg (Keller, Schmaltz) – 20. Silfverberg (Lundeström, Comtois), 23. Jones (Del Zotto, Steel)

Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Ljubuškin – Hall, Dvorak, Garland – Keller, Söderberg, Schmaltz – Crouse, Stepan, Kessel – Hinostroza, Richardson, Fischer.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Henrique, Getzlaf, Carrick – Comtois, Lundeström, Silfverberg – Jones, Steel, O. Kaše – Deslauriers, D. Shore, Rowney.