HC Turnov – Dvůr Králové n. L. 14:1 (kon.) | Brumov – Uh.Brod 4:6 (kon.) | Hronov – Trutnov 9:2 (kon.)
Pilsen Wolves – Písek 0:0 (09:00) | Frýdlant – Lomnice n/P 5:5 (kon.) | Berounští Medvědi – Kralupy n. Vltavou 6:2 (kon.)
Chotěboř – Žamberk 3:3 (kon.) | Humpolec – Světlá nS 7:0 (kon.) | SK Černošice – Kolín B 9:2 (kon.)
Louny – Kralupy n. Vltavou 0:0 (09:00) | Lev Benešov – Pilsen Wolves 0:0 (09:00) | HC Vlci Český Těšín – Nový Jičín 3:6 (kon.)
Veselí nLuž. – HC Rokycany 10:1 (kon.) | Chrudim – Třebechovice 12:4 (kon.) | Hlinsko – Moravská Třebová 9:2 (kon.)
N.Město nM – Nový Bydžov 4:10 (kon.) | Hlinsko – Moravská Třebová 0:0 (09:30) | Polička – Čáslav 15:5 (kon.)
Tatran Sedlčany – Rakovník 10:2 (kon.) | Mělník – Neratovice 0:19 (kon.) | Č. Krumlov – Písek 4:8 (kon.)
Kobra B – Poděbrady 7:2 (kon.) | Ledeč n. S. – Velké Meziříčí 3:7 (kon.) | Skuteč – Moravská Třebová 1:11 (kon.)
Velká Bíteš B – SHKM Hodonín 15:4 (kon.) | Stadion Cheb B – Mar.Lázně 11:6 (kon.) | V.Popovice – Příbram B 0:2 (kon.)
Milevsko – HC Vimperk 3:0 (kon.) | HC Nová Paka – HC Jičín 4:9 (kon.) | Zastávka u Brna – SK Telč 7:17 (kon.)
Břeclav – Blansko 3:6 (kon.) | Zlín – Uh.Ostroh 3:18 (kon.) | Lvi 2009 – Strakonice 14:4 (kon.)
Havířov – Studénka 5:1 (kon.) | Sokolov – Tachov 3:5 (kon.) | Vsetín – Val.Meziříčí 5:2 (kon.)
Příbram B – Letňany 10:1 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Litoměřice 15:1 (kon.) | Nejdek – Kadaň B 0:0 (11:30)
HC Domažlice – Třemošná 5:3 (kon.) | Karlovy Vary B – Klášterec nO 16:1 (kon.) | V.Popovice – Vlašim 5:0 (kon.)
HC Varnsdorf – Č. Lípa 2:5 (kon.) | Plzeň 1929 B – Klatovy 12:4 (kon.) | Slaný – Benátky n/J B 3:11 (kon.)
Břeclav – SHKM Hodonín 8:12 (kon.) | Litoměřice – Děčín 3:3 (kon.) | Soběslav – Motor ČB B 11:4 (kon.)
Metropolia Silesia – Kopřivnice 7:2 (kon.) | Lokomotiva Č. Třebová – Jaroměř 8:3 (kon.) | Hvězda Praha – Neratovice 7:2 (kon.)
Choceň – Litomyšl 1:8 (kon.) | Vrchlabí – Bílí Tygři Liberec B 4:5 (kon.) | Přerov – Třinec 0:0 (14:45)
Olomouc – Vítkovice 3:5 (kon.) | Přerov – Třinec 1:10 (kon.) | Mountfield HK – Jablonec 24:5 (kon.)
Opočno – ZILVAR 13:5 (kon.) | Warriors Brno – Žihadla Moravské Budějovice 2:3 (kon.)
konec
AZ RESIDOMO Havířov
5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
HC Studénka
Sobota 04.01.2020, 10:45 • Havířov • Liga mladších žáků ''D' • 1. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:20:56)
     
    53:29
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB KUČERA. Asistence: Kamil Kopa a David Kajzar.
     
    48:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID KAJZAR. Asistence: Martin Vudarčík.
     
    45:54
    Studénka právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PATRIK GÚBER. Asistence: Jiří Stark.
     
    42:49
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Belan – 2 min., podrážení).
     
    41:39
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB KUČERA. Asistence: David Kajzar a Kamil Kopa.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:51
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAMIL KOPA. Asistence: David Kajzar.
     
    35:13
    Vyloučení v týmu HC Studénka (Jiří Stark – 2 min., podrážení).
     
    25:20
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dominik Kubálek – 2 min., napadení).
     
    22:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ VALENTA. Asistence: Filip Belan.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Branky a nahrávky: 23. Valenta (Belan), 38. Kopa (Kajzar), 42. Kučera (Kajzar, Kopa), 49. Kajzar (Vudarčík), 54. Kučera (Kopa, Kajzar) – 46. Gúber (Stark)


    AZ RESIDOMO Havířov:
    HC Studénka:

    Rozhodčí: Daniel Tomeček, Pavel Lenomár

    Diváci: 123