Pittsburgh – Florida 1:4 (kon.) | Carolina – Tampa 1:3 (kon.) | Minnesota – Calgary 4:5 (1:2 po s.n.)
Chicago – Detroit 4:2 (kon.) | Anaheim – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.)
po s.n. (3:1)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 06.01.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga - o pořadí v play-off • 8. kolo

64:58
    Dvě vteřiny před koncem prodloužení jsme svědky vzájemného vyloučení dvou potenciálních hráčů do samostatných nájezdů. Za Vsetín míří na lavici hanby Antonín Pechanec, na druhé straně se jedná o Daniela Voženílka.

58:54
    Možnost pro Valachy rozhodnout dnešní utkání. Dvě minuty za sekání obdržel Peter Jánský a jelikož se s rozsudkem arbitrů odmítal smířit, nafasoval i desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

54:40
    Plný počet hráčů nevydržel dlouho, Vsetín se bude muset znovu bránit, protože Jiří Karafiát se dopustil podrážení na hostujícího Vojtěcha Kropáčka.

52:27
    Komplikace pro domácí tým, dvě minuty za sekání fasuje Branislav Rehuš.

47:33
    Dvojnásobnou přesilovou hru si vyzkouší také Vsetín. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Patrik Marcel. V pěti proti třem budou Valaši hrát jednu minutu a devětadvacet vteřin.

47:02
    Vsetínskou aktivitu může umocnit následující přesilová hra, kterou způsobil Kristian Kangas, jenž fasuje dvě minuty za sekání.

39:37
    Komplikace pro Vsetín, ten se bude muset na přelomu druhé a třetí třetiny bránit dvojnásobné početní výhodě. Znovu se vylučuje za vysokou hůl, tentokrát je viníkem Radek Jeřábek. Stadion bude mít výhodu pěti hráčů proti třem domácím po dobu jedné minuty a sedmadvaceti vteřin.

39:03
    Kadlec postupoval sám na vsetínského brankáře, stačil zakončit, ale byl faulován. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Jiří Karafiát.

37:18
    Nyní se vylučuje na straně Litoměřic, dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí obdržel Patrik Marcel.

34:54
    První přesilovou hru v dnešním utkání si zahrají Litoměřice. Dvě minuty za sekání nafasoval Vlastimil Dostálek.

22:47
    Litoměřice se budou muset znovu bránit, dvě minuty fasuje Martin Havelka za nedovolené bránění.

18:17
    Valaši si zahrají druhou přesilovou hru v dnešním utkání. Menší trest za podrážení.

11:07
    Vsetín bude mít možnost snížit. Dvě minuty za napadení fasuje Vojtěch Kropáček.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 12. Teper (Kucharczyk, Dostálek), 38. Březina (Pechanec, J. Drtina), 50. Kucharczyk (Karafiát, Dostálek), rozh. náj. Rehuš – 6. Voženílek (Klejna), 11. Jánský (Helt, Klejna), 58. Helt (Jebavý)