Jekatěrinburg – Novosibirsk 3:4 (po pr.) | Minsk – Kunlun 1:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 4:2 (kon.)
Kazaň – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Vladivostok 1:2 (kon.) | Soči – Čeljabinsk 0:2 (kon.)
Spartak Moskva – Petrohrad 3:1 (kon.)
HK Soči
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 07.01.2020, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:26:53)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (CLJ)
    0+1, 3 střely, čas na ledě 18:13
    Tomáš Hyka (CLJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:45.

Střely na branku: 31 – 27 (6:12, 12:9, 13:6)

Je dobojováno! Utkání dvou týmů ze spodních třetin daných konferencí končí těsnou výhrou Traktoru, který o zisku dvou bodů rozhodl na konci druhé třetiny v jedné z mnoha přesilových her. Ve třetí části se hrálo už jen na branku Galimova, který ale předvedl skvělý výkon a pochytal všech jednatřicet střel, které na jeho branku letěly. Čeljabinsk i díky závěrečné trefě do prázdné branky potřetí v řadě boduje a z chvostu Východní konference ztrácí na jedenáctý Chabarovsk už pouze jeden bod. Soči naopak podruhé za sebou padlo a jeho ztráta na play-off zůstává sedmibodová.

59:03 Vjačeslav OSNOVIN - 0:2

59:03
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Hra bez gólmana se domácím poměrně brzy vymstila. Robert Rosén u útočné modré čáry odevzdal puk na hokejku VJAČESLAVA OSNOVINA a ten ho s pomocí odrazu o mantinel dopravil až do nikým nestrážené klece. Bez asistence.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Soči si vybralo oddechový čas a už ponechalo brankáře Proskurjakova na střídačce.

58:25
    Traktor se osvobodil a Kosov se dokonce nadechl k rychlému protiútoku. Na jeho konci však ztratil stabilitu a rovněž kotouč.

57:45
    Galimov vyrazil pokus zpoza pravého kruhu a pak sledoval neúspěšný pokus o protiútok v podání Nikity Komarova.

56:55
    V posledních desítkách vteřin pracuje hostující obrana takřka na jedničku. Počet střel na Galimovu branku se prakticky nezvyšuje.

56:21
    Hykovi prošel trošku podezřelý zákrok v obranném pásmu a Traktor se vzápětí ubránil i další domácí akci.

55:25
    Pogorišnému nesedla střela od modré a hosté pak vyhodili puk tak šikovně, že se nemusí pískat zakázané uvolnění.

54:02
    Kotouč opustil ledové kolbiště a rozhodčí ukazují, že se bude konat vhazování po pravé ruce ve třetí třetině nepříliš zaměstnaného Proskurjakova.

53:52
    Domácím zkrátka není přáno. Další desítky vteřin strávené v útočné třetině skončily jen postavením mimo hru. Pokračovat se bude po reklamní pauze.

53:15
    Rosén otálel s pumelicí od modré čáry, která z jeho hokejky sice přišla, ale to už se hosté stačili postavit do dráhy střely.

52:39
    Borodkin se během rozehrávky dostal pod tlak. Hosté situaci relativně zvládli, ale s pukem ve finále skončili za vlastní brankou.

51:56
    I další závar přežil tým z Čeljabinsku bez úhony. V posledních osmi minutách se však hosté ještě pořádně zapotí.