Tampa – Vancouver 9:2 (kon.) | Florida – Arizona 2:5 (kon.) | Washington – Ottawa 6:1 (kon.)
Carolina – Philadelphia 5:4 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Colorado 5:3 (kon.)
Detroit – Montreal 4:3 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.)
Chicago – Calgary 1:2 (kon.) | Vegas – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Anaheim – Columbus 3:4 (kon.)
St. Louis Blues
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
San Jose Sharks
Středa 08.01.2020, 02:10 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:49:42)

Trestné minuty: 2:6

Utkání je u konce a domácí se mohou radovat z těsné výhry 3:2. I ve třetí třetině jsme sledovali aktivní hokej a když už ve 43. minutě snížil Timo Meier, bylo založeno na drama. San Jose se snažilo o srovnání, jenže ve 45. minutě se po buly v útočném pásmu trefil David Perron a opět domácí tým uklidnil. V závěru hrálo St. Louis navíc přesilovku a zdálo se být jasno, jenže v oslabení s trochou štěstí snížil Erik Karlsson a šlo se do závěrečné power-play. Tu však domácí bezpečně ubránili a připsali si tak po třech porážkách vítězný zápas.

59:48
    Střela E. Karlssona byla zablokována a domácí poté dokázali dostat puk do středního pásma.

59:35
    San Jose si bere oddechový čas.

59:25
    Teď už je ale Dell na střídačce a hosté jsou v šesti!

58:46
    Zakázané uvolnění San Jose, tohle není zrovna situace, kterou by hosté potřebovali. Místo power-play se budou bránit.

57:41
    Přesilovka St. Louis je u konce, Goodrow je zase na ledové ploše.
    56:50 Erik KARLSSON - 3:2

56:50
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují ve vlastním oslabení. ERIK KARLSSON sice nejprve neuspěl se střelou z pravé strany, jenže akce pokračovala a on nahozením zpoza branky trefil brusli Jordana Binningtona a když se Ryan O'Reilly snažil o vyškrábnutí puku, nešťastně jej posunul za brankovou čáru. Bez asistence.

56:17
    Schennova střela z levé strany byla sražena, domácí nadále pokračují v přesilovkové kombinaci.

55:41
    Už je ale pískáno a Barclay Goodrow dostal dvě minuty za krosček.

55:35
    Bude se vylučovat na straně hostů, St. Louis má zatím ponechanou výhodu.

54:21
    Steen a Thomas obtěžovali gólmana San Jose, Dell si ale svou holí poradil a puk vypíchl do klidnějších míst.

53:27
    Mezi kruhy se objevil Perron a snažil se o zakončení, puk se mu ale svezl z hole a Della neohrozil.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 26. Bozak (Steen, B. Schenn), 27. Barbašev (Sundqvist), 45. Perron (R. O'Reilly) – 43. Meier (E. Karlsson, Goodrow), 57. E. Karlsson

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Dunn, Faulk, Bouwmeester, Bortuzzo, Mikkola – Kyrou, B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O'Reilly (A), Sanford – Bozak, Thomas, Steen (A) – Sundqvist, Barbašev, MacEachern.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Ferraro, R. Šimek – Marleau, Couture (C), Hertl (A) – Meier, Goodrow, E. Kane – Labanc, J. Thornton, Sörensen – Noesen, Kellman, M. Karlsson.

Rozhodčí: Sutherland, Schlenker – Brisebois, Suchánek

Diváci: 18 096