Ufa – Jaroslavl 1:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 1:5 (kon.)
Spartak Moskva – Jokerit 2:3 (po pr.) | Riga – Čerepovec 2:3 (0:2 po s.n.)
Dynamo Moskva
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
CSKA Moskva
Středa 08.01.2020, 15:00 • VTB Arena, Moskva • KHL

Já děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů na počtenou! Mějte pěkný zbytek dne. (17:28:13)

Dnešní utkání sledovalo krásných 10 061 diváků ve VTB aréně v Moskvě.

– Jiří Sekáč – 1+1, 1 střela na branku, 1 hit, 14:02 Ice time

Domácí šli sice brzo do vedení, pak ale už jen inkasovali a rozjetého soupeře nedokázali zastavit. Rozhodující byla druhá třetina, kde domácí třikrát inkasovali, nejřív vyrovnávací gól Kiseleviče a pak dva rychlé góly v posledních dvou minutách druhé periody. Ty definitivně Dynamo zlomili a to už nebylo schopné reagovat ve třetí dvacetiminutovce. Tam naopak ještě jednou obdrželo branku a bylo hotovo. CSKA si to zkušené pohlídalo. CSKA zvítězilo na ledě Dynama 4:1:

59:55
    Ještě jedno vhazování před Bočarovem, to vyhráli domácí, to už je však jedno, protože je tu konec

59:42
    Dynamovci zkouší ještě provětrat obranu soupeře, nevede se a konec už je blízko.

59:04
    Petersson uháněl sám na branku, Sorokin však přečetl jeho úmysl, tedy kličku do bekhendu a na vyrážečku, pohlídal si to a skóre zůstává.

58:41
    Icing Dynama.

57:53
    Hokej bez tempa a bez bruslení. O vítězi je rozhodnuto a to tak, že definitivně.

56:37
    Naopak u puku hosté a krouží v útoku, z tlaku není nic a rozehrát musí znovu od své branky.

56:00
    Domácí tlačili málo, nevytěžili nic a jejich odpor už je minimální, jakoby se smířili s prohrou. CSKA je příliš silné každého protivníka v soutěži, avšak je nutné nedat mu to zadarmo. Dynamo dvě třetiny bojovalo a pak už to soupeři přenechalo.

55:42

54:52
    Dynamovci přecejen drží soupeře pod zámkem a zkouší dostat momentum na svou stranu.

53:42
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min.).

53:33
    Hosté kontrolují hru naprosto, Dynamovci už jakoby to vzdali. Příliš respektu k soupeři. Kdyby zabojovali, mohlo by se i něco stát, naklonili by si osud.

53:29
    Icing CSKA.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 5. Pulkkinen (Tarasov) – 21. Kiselevič (Mamin), 39. Slepyšev (Kaprizov, Tolčinskij), 40. Sekáč (Šalunov, Kalinin), 49. Okulov (Sekáč)

Dynamo Moskva: Bočarov – Hietanen, Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Mironov, Alanov, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, A. Petersson, Šipačov – Pulkkinen, Polygalov, Tarasov – Alexejev, Igumnov, Mojsejev – Muranov, Pankratov, Brjukvin.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (Lars Johansson) – Nestěrov, Naumenkov, Marčenko, Dahlbeck, M. Robinson, Kiselevič – M. Kempe, Slepyšev, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Sekáč – Kalinin, Andronov, Mamin – Tolčinskij, P. Karnauchov, Al. Popov.

Rozhodčí: Sergejev, Sidorenko – Nikolajev, Černyšjov

Diváci: 10 061