Ufa – Jaroslavl 1:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 1:5 (kon.)
Spartak Moskva – Jokerit 2:3 (po pr.) | Riga – Čerepovec 2:3 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
Dinamo Riga
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Středa 08.01.2020, 18:30 • Arena Riga • KHL

Bogdan Jakimov poslal hostující celek ve druhé třetině do vedení, za domácí vyrovnal Kristaps Sotnieks a do vedení poslal Rigu Emils Gegeris. Ve třetí třetině vyrovnal za Čerepovec Jegor Jakovlev. Nájezdy pak rozhodl Alexandr Petunin. (21:09:00)

Česká stopa v zápase
    Český hráč do tohoto zápasu nezasáhl.

Hostující celek vyhrává tento zápas v samostatných nájezdech, o výhře 3:2 v dovednostní soutěži rozhodl Alexandr Petunin. Domácí celek sice vedl po dvou třetinách 2:1, ale nadějný výsledek neudržel.

Alexandr PETUNIN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je ALEXANDR PETUNIN.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi tohoto zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:36
    Obrany nyní hrají hodně zodpovědně, soupeře do šancí nepouští, sledujeme divácky neatraktivní pasáž zápasu, hraje se až do přerušení čtyři na čtyři.

62:50
    Oddechový čas pro domácí.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 39. Sotnieks (Meija), 40. Gegeris (Maione, Džerinš) – 25. Jakimov (Nevolin, Chochlov), 47. J. Jakovlev (J. Morozov, Kapustin), rozh. náj. Petunin