Boston – Winnipeg 5:4 (kon.) | Tampa – Arizona 4:0 (kon.) | Florida – Vancouver 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.) | Montreal – Edmonton 2:4 (kon.) | St. Louis – Buffalo 5:1 (kon.)
Chicago – Nashville 2:5 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 2:5 (kon.)
Anaheim – Dallas 0:3 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.)

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:38

Špatná druhá polovina první třetiny a čtyři inkasované branky Vegas rozhodly o tom, že body bere hostující celek. Domácí ve druhé a třetí třetině dominovali, na branku vyslali 35 střel a Kings jen 5. Kings vyhrávají 5:2.

59:51 Adrian KEMPE - 2:5

59:51
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Čistě vyhrané vhazování a bleskově se prosazuje a konečný stav zápasu stanovuje ADRIAN KEMPE.

59:50
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., sekání).

59:35
    Alex Tuch minul odkrytou část branky.

59:14
    Hostující celek sáhl do přihrávky Vegas, kotouč vypadl mimo hrací plochu.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta.

58:45
    Zakázané uvolnění. Buly před brankou Kings. Malcolm Subban jde znovu na střídačku.

58:34
    Buly ve středním pásmu.

58:34
    Oddechový čas pro domácí.

58:34
    Akci Vegas nyní zastavilo postavení mimo hru. 45 střel na branku vyslali domácí.

58:15
    Nate Schmidt pálil od modré, ale neuspěl.

57:50
    Domácí hokejisté se nemohou usadit v útočném pásmu, takticky hrají hosté výborně.

57:26
    Austin Wagner minul odkrytou branku.

57:18
    Vegas hraje v šesti.

57:07
    Mnoho času už domácí nemají, hosté míří za výhrou v tomto zápase.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 35. R. Smith, 36. Pacioretty (Stastny, Mark Stone) – 14. Martinez, 16. B. Hutton (Toffoli, Iafallo), 19. Toffoli (Kopitar), 20. Wagner (Amadio, Roy), 60. A. Kempe

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Holden, Theodore, Hague, Engelland – Stephenson, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Nosek, Eakin, Tuch – W. Carrier, N. Roy, Reaves.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Walker, Doughty, B. Hutton, Martinez, Forbort, Roy – Iafallo, Kopitar, Toffoli – Prochorkin, J. Carter, D. Brown – A. Kempe, Amadio, Wagner – Clifford, Lewis, Luff.

Rozhodčí: Dwyer, Hebert – Mach, Galloway

Diváci: 18.281