Havířov – Poruba 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Warriors Brno – Šumperk 2:3 (1:2 po s.n.)
Vsetín – Litomyšl 8:3 (kon.) | Žďár n/S – Chrudim 2:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
BK Havlíčkův Brod
Pátek 10.01.2020, 18:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Ústečtí zabrnkali domácím fanouškům na nervy. Havlíčkův Brod dokázal zásluhou Pejchala a Machovského snížit na rozdíl jedné branky. Prodloužení ovšem odmítl domácí Janoušek brankou do prázdné v poslední minutě. Ústí tak porazilo Havlíčkův Brod 4:2. (20:56:56)

59:44
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto, v signalizované výhodě trefil prázdnou branku ústecký ADAM JANOUŠEK a rozhodl zápas – 4:2! Asistence: Vít Šindelář, Roman Brandner.

59:30
    Nedvěd odjíždí na střídačku!

59:15
    Oddechový čas pro hosty.

59:15
    Alex Endl se velmi otřesen zvedá a pomocí spoluhráčů odjíždí na střídačku.

59:15
    Hra přerušena, po zákroku Šindeláře leží na ledě jeden z hráčů Havlíčkova Brodu.

58:00
    Pavel Kušej napravil svou chybu a zneškodnil přihrávku na volného hráče soupeře.

57:35
    Slovan bude mít ještě problém udržet příznivý výsledek.

56:27
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je to o gól. MATYÁŠ MACHOVSKÝ dostal nabito na mezikruží a prostřelil Svobodovy betony – 3:2! Asistence: Radim Pejchal, Jakub Košťál.

55:10
    Havlíčkobrodští dobře kombinují.

54:35
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Polata – 2 min., podrážení).

54:35
    Hosté jsou teď na koni, získávají přesilovou hru.

54:15
    Svoboda předvádí druhý zákrok přilbou.

Dnešní utkání sleduje 46 diváků.

52:22
    Svoboda vyráží Truplův pokus před sebe.

51:20
    Velká šance pro hostující tým ještě s dnešním zápasem něco udělat.

51:13
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Brandner – 2 min., sekání).

50:52
    Svoboda vyrazil maskou.

Jan Koudelka

Branky a nahrávky: 15. Štěpánek (Šešina, Šindelář), 21. Gottfried (Harkabus, Janoušek), 36. Harkabus (Janoušek, Šešina), 60. Janoušek (Šindelář, Brandner) – 48. Pejchal (Košťál, Kerber), 57. Machovský (Pejchal, Košťál)

HC Slovan Ústí nad Labem: Svoboda (Kmoch) – Šešina, Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Matloch, Hampl, Šindelář, Brandner, Harkabus, Janoušek, Kušej, Čermák
    BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Bielecký) – Kerber, Klofáč, Kratochvíl, Endl, Trupl, Škareda – Pártl, Kravec, Košťál, Vacík, Machovský, Pejchal, Juřica

Rozhodčí: Kraval – Goltsch, Sýkora