Novosibirsk – Jaroslavl 2:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 3:4 (kon.) | Minsk – Viťaz 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Kunlun 3:0 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 4:1 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 2:1 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HK Soči
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Spartak Moskva
Pátek 10.01.2020, 17:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

Skončilo nám utkání KHL mezi Soči a Spartakem Moskva. Dvě třetiny jsme čekali na gól, kterého jsme se dočkali ve 44. minutě zásluhou využité přesilovky Daugavinšem. Soči se ale v polovině třetí části dostalo do hry a nakonec v 55. minutě vyrovnalo skóre. Hrdinou duelu se stal Nikita Točickij, jenž se postaral o vyrovnání a také o rozhodující branku v nájezdech. Jeho parádní Forsbergův blafák byl podtržením dvou bodů pro domácí.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a na počtenou! (20:08:50)

Československá stopa v utkání

Július Hudáček (Spartak) 31 zásahů, 1 inkasovaný gól, 3 vychytané nájezdy, 2 inkasované góly při nájezdech.

Nikita TOČICKIJ - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
    Autorem vítězné branky je NIKITA TOČICKIJ.

5. série
    2:1
    Rylov svůj blafák nedotáhl. Je dobojováno. Vítězí domácí.

5. série
    2:1
    Točickij parádní Forsbergovou kličkou překonal Hudáčka.

4. série
    1:1
    Karsumsův nájezd nebyl dobře proveden. Gól z toho není.

4. série
    1:1
    Altybarmakjan mířil na zadní tyč, ale Hudáček střelu lapačkou vyrazil.

3. série
    1:1
    Zubov mířil pod horní tyč, ale Proskurjakov vystrčil své rameno.

3. série
    1:1
    Šmeljov střelou mezi betony uspěl. Stav je vyrovnán.

2. série
    0:1
    Nikoncev gól nedal.

2. série
    0:1
    Rundblad zkusil rychle střílet. Na Hudáčka nevyzrál.

1. série
    0:1
    Daugavinš nádherným způsobem překonal domácího brankáře.

1. série
    0:0
    Dmitrij Lugin naznačil střelu, ale povyjel si s pukem dále. Hudáčka nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:26
    Ilja Zubov se pokusil o rychlý průnik, jenže byl odstaven domácími beky. Nakonec se rozhodl jet zpět do středního pásma.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 55. Točickij (Šmeljov, Rundblad), rozh. náj. Točickij – 44. Daugavinš (Zubov, Rylov)